Reagimet në rrjet: Kryebashkiakut i grisen brekët në “krye të detyrës”

May 13, 2016 02:28

Reagimet në rrjet: Kryebashkiakut i grisen brekët në “krye të detyrës”

Rrjetet sociale kanë gëluar mbrëmë pas transmetimit të video-skandalit ku është përfshirë kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili.

Veç të tjerave ato shohin si përherë anën komike të skandalit.

Në pamjet e videos që po qarkullon shihet ndër të tjera se kryebashkiaku kur zhvishet në hotel i ka të brendshmet të grisura.

Komentet ironike kanë qenë nga më të ndryshmet.

Kryebashkiakut i grisen brekët në “krye të detyrës” – shkruan një komentues.

Ia ka bërë gruaja kastile se e ka ditur – shkruan një tjetër.

Të gjithë kërkojnë të dinë kush është vajza e skandalit.

Qarkullojnë fjalë se ajo ka takuar drejtues politikë dhe ka marë garanci politike për sigurinë e saj përpara publikimit të videos.

Dita

shukri-dibranshukriu-humor-1-768x587shukriu-humor2shukriu-humor-768x582

 

May 13, 2016 02:28
Komento

4 Komente

 1. shqipe May 13, 01:26

  cila parti m… e ka ket’ m…sterr m….?

  Reply to this comment
 2. info analitike May 13, 09:25

  Grisja e brekeve te rilindjes ishte qershia mbi torte e nje falimentimi totatl.

  Reply to this comment
 3. Or brekgrisur kontrollo dhe breket e grues May 13, 12:24

  Po me quditni me punen e brekeve se Edhe e shoqja e Krietarit qahu i kishte breket
  U qudita Kur ja pash Po a dini se qfar me tha
  Jam betue burrit qe nuk i heq breket Se puna bahet ma kollaj me brek te grisme or Taj

  Reply to this comment
 4. nje lexues shqiptar May 13, 12:30

  INFOANALILESHI , si gjithmone pas gjurmeve dhe fjalorit te atit frymezues , turpit te popullit shqiptar , Sali Ram Sheqere Berisha .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim