Kryemadhi: Ambasadori i OSBE-së e sheh Shqipërinë si parajsë seksi dhe paraje

March 21, 2019 13:19

Kryemadhi: Ambasadori i OSBE-së e sheh Shqipërinë si parajsë seksi dhe paraje

Pas deklaratës së ambasadorit të OSBE, ku la të hapur mundësinë e njohjes së zgjedhjeve edhe pa opozitën, ka reaguar kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.

Ajo tha për gazetarët se refuzon të përgjigjet për njerëz që shikojnë Shqipërinë si parajsë seksi dhe paraje.

Si i komentoni deklaratat e ambasadorit të OSBE?

“Unë nuk përgjigjem për njerëz që e shikojnë Shqipërinë si parajsë të seksit dhe parasë”, tha Kryemadhi.

Ndërsa për sa i përket deputetëve të rinj të LSI, të betuar në Kuvendin e Shqipërisë, Kryemadhi shtoi: “Nuk i komentoj fare. Janë 1 milion shqiptarë që jetojnë në Shqipëri që janë më të mirë dhe më të ndershëm se kushdo tjetër që hynë në atë godinë. Ka sa të duash pafundësisht, problemi qëndron në filozofinë e secilit prej nesh, mizat rreth mbeturinave fluturojnë.

o.j/dita

 

March 21, 2019 13:19
Komento

11 Komente

 1. Dash March 21, 13:46

  Ske faj ti ,ka faj i gjati qe sve ne perdorim shtetin sic duhet

  Reply to this comment
 2. Populli March 21, 14:07

  Me kete debile eshte e kote cdo bisede.
  Kjo vec kurva, para, miza dhe mut sheh pereth se e tille eshte dhe vete.

  Reply to this comment
 3. Hoxha prej Sauku. March 21, 14:53

  Edhe ne BORDELLO nuk perdoret ky lloj fjalori,……. se aty punohet e nuk kane kohe per llafe.
  Llapa, llapa, llapa aty e ka mendjen Baxhela Moni, burri i Like Bllokut.

  Reply to this comment
 4. MH March 21, 15:54

  Per sot mos ia veni veshin se asht me zakone.Nuk e kuptoni qe ka mbath tuta te kuqe per te mshefe rrjedhjet.Mbasi te sojdiset e te pastrohet vejani veshin per cfare flet e llap.Baxhella e dibres don ti japi mend qytetnimit shqiptare.Kjo funderrin e rritun me pleshta ne rruge dhish.Ka marr nji skrapadhic per burre dhe ky hajdut i persosun me bllok ne dore.
  Mos me keq kuptoni.Skrapari ka nxjerre burra te zot per pushke e urti.Po ky nuk asht nga ato.Ndaj lexojeni mire merin Skrapadhic.Se asht dhic i dhicave te qelbun.

  Reply to this comment
 5. Monika hajdute me cizme March 21, 17:20

  Ja paska lyp kesaj dafllak thartires…..

  Reply to this comment
 6. fteri March 21, 17:30

  Grua e degjeneruar në çdo centimetër sajë,deri në thelb të qënësisë njerzore . Kur arrinë e akuzon ambasadorin e OSBE se shqipëria na qënka parajsë seksi dhe paraje ,turp ti gomaricë e degjeneruar ,kërkon të na armiqësojësh edhe me miqët tanë ndërkombëtar BE dhe SHBA ,por falë zotit ato po e njohin fytyrën tuaj të krimneles dhe hajdutes.

  Tani ne nuk duhet ti vemë faj Ilir Metës që thot do vras veten ……

  Reply to this comment
 7. fteri March 21, 17:36

  Grua e degjeneruar në çdo centimetër të trurit sajë,
  deri në thelb të qënësisë njerëzore .

  Kulmi i paftyrësisë arrinë kur e akuzon ambasadorin e OSBE se shqipëria na qënka parajsë seksi dhe paraje ….,turp të mbuloftë mojë gomaricë e degjeneruar ,kërkon edhe të na armiqësojësh me miqët tanë ndërkombëtar BE dhe SHBA . Por falë zotit edhe ato ndërkombëtarët po e njohin fytyrën tuaj të krimneles dhe hajdutes së bashku me Lulin dhe Saliun.

  Tani ne nuk duhet ti vemë faj Ilir Metës ku thot do vras veten ,dhe në të vërtet ka vra veten me ty Monika…….

  Reply to this comment
 8. Eri March 21, 19:01

  Familja Meta eshte familja me e degjeneruar ne Ballkan.

  Reply to this comment
 9. Jimi March 21, 20:31

  Gjuha vete ku dhemb dhembi!!

  Reply to this comment
 10. Konti Sbalta March 21, 20:41

  Nuk e di a do ta kaloi ne heshtje ambasadori i OSBE kete deklarate te kesaj kryetares se shpartalluar te LSI?sepse me 11deputete te larguar nga kjo parti nga 19 qe ka gjithsei i bie qe kjo parti te jet shperbere!Po nuk besoi qe ambasadori te pranoi qe ketu ka ardhur per ato qe thot Monika , vetem mos qofte vet Monika qe i ka bere keto me kete ambasadorin e OSBE dhe tashti “e tradheton” !

  Reply to this comment
 11. Vatra March 21, 22:40

  Uragni Rama nxorri jashtë shtratit të parlamentit llumin që ishte duke qelbur aty brenda dhe tani kan dalë të qelbin rrugët pët atë duhet përdorë uji me shtypje të lartë

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*