Kryemadhi: Deputetë të PS duan të bashkohen me ne, por…

May 12, 2018 18:29

Kryemadhi: Deputetë të PS duan të bashkohen me ne, por…

Monika Kryemadhi ka treguar përgjatë intervistës së saj në emisionin “Kjo Javë” se ka deputetë të maxhorancës që nuk janë dakord me Ramën, dhe që duan të bashkohen me opozitën.

Kryetarja e LSI-së u shpreh se ka mjaftueshëm emra konkretë, por që nuk mund t’i përmendte.

“Po ka pasur plot, por nuk mund të themi emra tani në këtë moment. Ka shumë deputetë që nuk janë dakord me vendimet e Ramës, por nuk mund të bëjnë dot gjë. Pse është dakord Vasilika Hysi me Etlilda Gjonaj? Apo Erion Braçe me Niko Peleshin?”

Ajo u shpreh se qëllimi i Lëvizjes Socialiste për Integrim është rrëzimi i Kryeministrit Rama, dhe në sajë të këtij qëllimi nuk përbën shumë problem edhe fakti se mund të jetë në të ardhmen një lëvizje e vetme e pa përkrahje.

E pyetur për mandatin e porsamarrë të Spartak Brahos, Kryemadhi u shpreh se “uroj që të ketë punë të mbarë dhe të jetë mirë për zgjedhjen që ka bërë”.

s.a/dita

May 12, 2018 18:29
Komento

16 Komente

 1. Boll qelbi kjo Bajga ! May 12, 18:37

  i jep gojes kot rropsia .
  i vetmi qe do me ju ngjit ksaj nga pas asht Shukria

  Reply to this comment
 2. Fat man May 12, 18:39

  Kjo pervecse nje baxhelle e pavlere, nuk eshte gje tjeter, mjere politika dhe Lesh e Lija qe po prek fundin.
  Do te “rrezoj” Ramen duke qene ne ortakeri me krimenelet Sali & Lulush, cfare te presesh me shume nga BURRI i Likes, hajdutit me bllok ne dore.

  Reply to this comment
 3. Taku May 12, 18:41

  Kjo eshte kulmi i te pebuzurit prej nje injoranteje.
  Po kujt ja thua keto moj koketrashe? Po ti te kane ikur 80 % e keshilltareve neper bashki. Njerin deputet e ke gati per te ikur po behet gati dhe Tavo ne fund do ngelesh me ato bebet histerike si puna jote. Kujt ja thua keto? Kulmi. Kerkon te te talle nje injorante.

  Reply to this comment
 4. e poshter berishicka May 12, 18:50

  djallzia dhe intriga dy cilesite me te mira te monikes, me thuaj me ke rri te te them kush je, po te flesh me qent do gdhihesh me pleshta, rruge te mbare monika, berishicka, ta gezosh opoziten me gjithe berish, e me gjithe bash me kuc e me mac !

  Reply to this comment
 5. Selami May 12, 19:42

  O Mona mba kosheret se bletet po te ikin.Kjo po kerkon te mari aftesite e Sales qe akuzon te tjeret me ato qe ka bere vet.Apo po u ngre moralin atyre qe i kane mbetur.

  Reply to this comment
 6. Aliu nga Selenic May 12, 19:57

  Akoma kjo vazhdon si liza ne boten e qudirave.!
  Kushe eshte ai deputet qe bashkohet me hajdutet.? Ate qe kan pake mmende ne koe vazhdojn ti bashkangjiten PS-se sice ben pjesa me e madhee keshilltave te rretheve.!
  Po kjo kerkon ti jape vetes freski edhe perse po pervlohet c`do dite.!

  Reply to this comment
 7. MH May 12, 20:08

  Politika shqiptare nuk bahet per te bindur miletin por kush flet ma shume fiton.Pavarsisht se cfare flitet.
  LSI-se po i ikin deputetet kjo na derdellis qe ka deputet qe nuk jane te kenaqun me Ramen e duan te kalojne me LSI.

  Reply to this comment
 8. Qytetari durrsak May 12, 20:20

  Ti Monika nuk je tjeter vec nje baxhelle e cmendur ! Nuk ke faj, meraku yt eshte vetem “moszbardhja” e krimeve dhe e vjedhjeve korruptive qe ke kryer bashke me Presidentin e “madh”, Liken. Por, nuk shpeton. Kush deputet i LSI ka mend nuk te ndjek ty, je bosh ne koke, ne zemer dhe ne shpirt. Je e mbaruar !

  Reply to this comment
 9. N.VJOSA May 12, 20:43

  Vetëm se u vinte hakut ketyre kodoshkave dhe Kodoshve , unë e admiroj Enver Hoxhen! Keta kodoshë, kanë afro 3 dekada që vjedhin,shpifje dhe bejne poshtersira,
  SI NJË MAFJE E VËRTETË,
  Dhe nuk i trazon kush!
  Jo , kjo nuk është Demokraci!
  Kjo eshtë Demokraci për Hajdutet,Baxhellat, Mashtrusit e p a s k r u p u l l t !….

  Reply to this comment
 10. N.VJOSA May 12, 20:44

  Vetëm se u vinte hakut ketyre kodoshkave dhe Kodoshve , unë e admiroj Enver Hoxhen! Keta kodoshë, kanë afro 3 dekada që vjedhin,shpifin dhe bejne poshtersira,
  SI NJË MAFJE E VËRTETË,
  Dhe nuk i trazon kush!
  Jo , kjo nuk është Demokraci!
  Kjo eshtë Demokraci për Hajdutet,Baxhellat, Mashtrusit e p a s k r u p u l l t !….

  Reply to this comment
 11. alfons May 12, 20:48

  Mos deshi te thesh te kunderten kjo, por u ngatrua !Se dhe ska faj, flene me merak i duket nga momenti ne momet sikur do vene ti hedhin prangat Kane vjdhur shume te mjeret po shume ama!

  Reply to this comment
 12. MONIKA NEPËRKA PIKA - PIKA May 12, 21:24

  Qellimin e LSI-se e dime te gjithe . Ju doni te beni katrahur , per te shpetuar bythen tuaj nga mali me krime qe kini bere . Ju nuk jeni parti , por jeni bandite te hipur ne shpinen e ketij populli , duke i hedhur hi syve ! Keto shpifje e pislleqe te tua , behen per te justifikuar largimet e shumta te antarsise suaj dhe te zgjedhurit ne keshilla bashkiake , apo dhe ne parlament.. E thene thjesht , ju jini nje provokatore e diversioniste made – in Vicidol , marka me e urryer e politikes shqiptare !

  Reply to this comment
 13. Realisti May 12, 21:29

  Mos ja vini re , se jane terbuar nga qe po u largohen
  njerezit , si dikur….. , kur ruheshin nga kolera !

  Reply to this comment
 14. Berti May 12, 21:51

  Ce nxirrni kete karaputanen se na e veshtiroset.
  Nje femer teveqele, hajdute e mashtruese klasi.

  Reply to this comment
 15. LILOLABJA May 13, 10:49

  Kjo ben hije akoma fale atij kodosh populli, qe asnje gje ska mare vesh keto 28 vjet nga kultura demokratike. Rumunet kane zgjedhur rrugen perballe korupsionit ,ndersa shqiptaret kane zgjedhur vettingun .Kanceri i korupsionit do aksione efikase e jo “prit gomar te mbi bar “,Kame zgjedhur ta le ate vend kur drejtonte e majta ,me ne krye Robert çumçakizin qe drejtohej nga ajo rrace qe brenda nje nate u konvertuan ne “demokrate ” ,po kjo rraca !qe ka 28 vjet qe terheq zvarre nje popull dhe qe su hyne gjemb ne kembe ,rraca qe ky popull nuk u ngrit kur ne lartesi e tu tregonte vendin si 97 -ten.Degjojini pordhet e Monikes dhe gek mos beni ,se nuk luajti qimja ne Shqiperi kur EDI RAMA propozonte President gangesterin me bllok ne dore .Tirana duhej te ishte mbushur plot me qytetare te pa bindur ,per te mos lejuar qe ne krye te shtetit te ishte koka e korupsionit .!Nuk futen plerat poshte tapetit ,pastroni shtepine nga keto plehra dhe pastaj le te ligjeroje dhe kjo paçavure qe i dhate sot kaq pushtet e qe ju mashtron me lehtesine me te madhe ju deleve, qe pranoni te qeveriseni nga kjo rrace e ndyre !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim