Kryemadhi: Habilajt fituan, punë të mbarë të gjitha bandave

October 25, 2017 12:24

Kryemadhi: Habilajt fituan, punë të mbarë të gjitha bandave

 

Pas votimit ne Kuvend, ku PS-ja me votim elektronik rrezoi kërkesën e prokurorisë qe kërkonte arrestimin e ish-ministrit Saimir Tahiri, fjalën e mori kryetarja e LSI Monika Kryemadhi.

“Votimi i sotëm vërtetoi që thënien e Habilajve qe 74 mandatet e PS janë të blera me paratë e drogës e krimit, pas këtij votimi ky parlament më ngjan si korporata e latifondistëve të hashashit ku secili mban një parcelë. Jeni peng i krimit dhe trafikut të drogës”, tha Kryemadhi, që sakaq shtoi me ironi: “Nuk na mbetet më gjë tjetër vetëm ti themi punë të mbarë të gjitha bandave që vetëm në 2017 në brigjet e Italisë janë kapur 13 tonë drogë…”

October 25, 2017 12:24
Komento

7 Komente

 1. demo October 25, 12:51

  Me ze dhe me figure,,700 mije euro nje flete blloku,,Iku i ndjeri Dritan nga kjo bote.Moj monaaaaa!Hodhe nje kove me akull ne koke dhe therrite:-Rrofte Sali Berisha!Po ku pyet ajo koke lope per nje kove.

  Reply to this comment
 2. Monika Kryemadhi ish prostitute tani gazetare e shtetare October 25, 12:56

  KU PO BEN PALESTER NE UJE ME BIÇIKLETE LIKE FLORIRI ME DINASTINE ‘KOKA’ QE TE KANE FUTUR DHE KOKEN NE BYTHEN TENDE GJITHE GJIZE GOLLOBERDESJA MONA!??????????

  Reply to this comment
 3. Z/K October 25, 13:04

  Oj ti dibrania e Like floririt!!!
  Mire keto qe i peerdorkan simbas mendjes tende parat per blerje politike(vote).
  Po ai karafili yt per cfare i perdore parat.Apo ti dorezon ty, e ti ia mshon per breke dhe sytiena.

  Reply to this comment
 4. Zeri aresyes October 25, 16:10

  Moj koke madhe su doli gje dhe kete here.Saimiri eshte I paster. E drejta ne vonon nuk harron.Moj buce moj hajdute me bllok.Ju duheni varur ne mes te sheshit per cfare keni bere vendit .Ulerini dhe shpifni se po ju ven fundi.Askush nuk ju benson me.Familje e neveritur.

  Reply to this comment
 5. Luli October 25, 17:50

  Tani e ka rradhen banda e Likes dhe mones.ka ardhur dosja nga amerika me deshmite e Armir Rrapajtkunder kesaj bushtr edhe kryemafiozit meta

  Reply to this comment
 6. Koba October 25, 18:29

  Me duket se e ke hallin per Banden tende dhe u thua Zogjve te Tu :Pune te mbare dhe Vazhdoni se nuk e ka me mendjen njeri per ca KOHE!!!

  Reply to this comment
 7. Lymi October 25, 19:53

  Qeke hardallos kes sot o Mono, ishalla gjen dermon shpejt, kshtu e ka kjo pune ca shkon nolt do zbresi poshte. E do zoti ty te bi kokes e te le shakull e mos ta shfim ate surrat prasesh njihere e pergjithmon, amin o Zot!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*