Kryemadhi: Mandati i ushtarit të vogël Tahiri, teatër fëminor

May 3, 2018 13:02

Kryemadhi: Mandati i ushtarit të vogël Tahiri, teatër fëminor

 

Monika Kryemadhi e cilëson dorëzimin e mandatit të Saimir Tahirit si një teatër fëminor, “por që nuk mund t’u hedhë hi syve shqiptarëve”.

“Unë flas si kryetare e LSI, e para, e dyta bërja kurban për dy orë e Saimir Tahirit nga Edi Rama është teatri i radhës pasi është një lëvizje për të mbuluar gjërat e mëdha që vijnë dhe evidentimin e shkeljeve, që Edi Rama i ka bërë.

Dorëzimi i mandatit i Saimir Tahirit është qesharak, sepse e mbani mend që në 19 prill vrapoi në seancë për të mos humbur mandatin.

Ai është nga ushtarët e vegjël të perandorisë së drogës të Edi Ramës dhe kërkon sa të mundet t’u japë Edi Ramës dhe grupeve kriminale oksigjen.

Është teatër fëminor që nuk mund t’u hedhë hi syve shqiptarëve.

Ajo që dua të them është që lotët e krokodilit që shohim tashmë nga ata që kanabizuan Shqipërinë janë shfaqje e shëmtuar që varfëron shqiptarët.

Opozita është gati gjithmonë për zgjedhje të parakohshme”, tha kryetarja e LSI-së.

a.s/dita

May 3, 2018 13:02
Komento

15 Komente

 1. @ Bushtra me çizme May 3, 13:12

  Foli Bushtra. Foli Bundra, Foli Mizerja, Foli Hajdutja me çizme, Foli llumi i ketij vendi.

  Foli Bushtra. Foli Bundra, Foli Mizerja, Foli Hajdutja me çizme, Foli llumi i ketij vendi..

  Foli Bushtra. Foli Bundra, Foli Mizerja, Foli Hajdutja me çizme, Foli llumi i ketij vendi..

  Reply to this comment
 2. Monika Kryezeza ish prostitute tani shtetare e gazetare May 3, 13:20

  SHQIPETARET E SAJMIR TAHIRIT TE SHKERDHEJNE EDHE TY EDHE EDI RAMEN DUKE U FUTUR EDHE ÇIZMEN NE KOKE!
  TI DO PERFUNDOSH ME KOKE TE RRUAR NE GIOTINE SI MARIA ANTONIETA E FRANCES BASHKE ME KRYEHAJDUT LIKE FLORINE E BORA DHE ERA DO PERFUNDOJNE RRUGEVE SI PROSTITUTA!!!!!!!

  Reply to this comment
 3. Rosvelt May 3, 13:31

  Po ne mezi prisnim qe ta bente yt shoq kete teater feminor, po ai zgjodhi teatrin e videove te manipoluara.

  Reply to this comment
 4. Mondi May 3, 13:58

  Mona vertet Saimiri eshte ushtar i vogel i perandorise se droges,sepse nuk ariti te ndertoje vila dhe ende nuk i jane zbuluar pasuri prallore nga komisioni parlamentar i ngritur per kete qellim.Juve jeni kaptere,ndersa ILIRI eshte Gjenerali i perandorise se droges,dhe kjo duket qarte nga pasurite dhe pronat e pa numurta,nga investimet ne vilen ne Gjirin e Lalsit etj,kjo do te vertetohet plotesisht dhe akoma me qarte kur te kapet BALILI. Per kete te fundit duhet te ndeshkohet Tahiri,sepse kishte mundesi ta kapte Balilin kur ishte minister dhe ka neglizhuar per te mos ju hapur probleme Juve.Shume shpejt drejtesia do te vendoset dhe populli kete po pret.

  Reply to this comment
 5. Arben May 3, 14:13

  litari litari

  Reply to this comment
 6. M a r k o May 3, 14:22

  Edhe ate ushqim qe kisha ngrene sa pashe kete prostitute e volla krejt.

  Reply to this comment
 7. besua May 3, 15:34

  Ore po nuk ka ndonje afer kjo zonja ti thot se po gabon rende qe vazhdon e flet kot..populli se sheh dot me sy!!Po smarrkan vesh…nuk e kuptojn qe si voton me as familja e as punetoret e tyre

  Reply to this comment
 8. Kris 1 May 3, 15:51

  Hani djema,Hani mire
  Duhet fuqi per ta q….

  Reply to this comment
 9. Saliu dhe likja duhen denuar pa gjyq May 3, 17:06

  Shikoni se c’fare thote bucja, ushtar i vogel . Nuk e ka iden se si te flas. Iliri solli ate shokun e jonulles nge rusia per te lar mekatet , si duket s’kan shkuar punet mire.

  Reply to this comment
 10. Jimi May 3, 21:06

  Per ty moj gojeprishur, Tahiri eshte nje aktor diletant i nje teatri feminor!? Duket qe e njeh mire teatrin!? Ti nuk mund te pajtohesh me nje teater te tille, pasi ti si nje aktore profesioniste se bashku me don Liken, jeni mesuar te luani ne skenen boterore si aktore profesioniste!

  Reply to this comment
 11. Aliu nga Selenic May 3, 21:33

  MOS U MERZITE MONIKA SE USHTARI I VOGEL U DORZUA PORE PESHKU I MADHE JE TI E ME SIGURI QE SE SHPEJTI DO TE TE HIQET MANDATI EDHE TY E PER KETE TE GARANTOI QE NUK TE GENJEJ.
  Deri sote te gjith ju opozitar budallej therrisnit. Duam Koken e Tahirit.! Pa i hequr imunitetin Tahirit nuk ka vetinge dhe nuk ka drejtesi.Edi Ram po e “mbron “Tahitin etje.
  Po ja tani Tahirit ju hoq imuniteti madje e dorzoi vet.E c`fare keni tani qe llomatisni.?
  Nje gje dijeni mire qe Pase Tahirit e keni rradhen ju. Ju nuk i shpetoni dote drejtesise pasi ja keni ber borxh njemije her ketije populli e kesaje shqiperie.
  Tahiri e dorzoi vullnetarishte mandatin, po ju o kriminel qe vrate kater veta ne bulevarde , dhe nuk mbajtet asnje pik pergjegjesie.
  Po ju o kriminel qe shkatrruat gjysmen e tiranes vetem per te fituar vete dhe nuk mbajtet asnje pergjegjesi. He kure ju do ta dorzoni mandatin.?
  Epo ne se ju nuk e dorzoni vete dijeni mire qe Parlamenti do ta heq mandatin si Cecuja.!
  Keshtu qe Sajmiri i hapi rruget e drejtesise ai i pari ju dorzua Drejtesise per tu hetuar,Tani rradhen e keni ju e per ket kane filluar t`ju dridhen kembet .!
  Mjafte keni abuzuar me drejtesin Tani do te pergjigjeni para drejtesise dhe para qshqiptarve.!

  Reply to this comment
 12. fteri May 3, 23:01

  Oj Munika k,a’ din si përdoret brisku …?

  Reply to this comment
 13. Alidemsi ri May 4, 09:55

  More ne “qafe” dhe “kaposhin me shume perspektive politike” qe fryhet aty pas teje BRAHIMLLARI shpk.

  Reply to this comment
 14. Lili May 4, 11:31

  Po monika,ne krahasim me teatrin me Ilirin,qe eshte nje masterpiece e Rames,kjo eshte vertet njeteater feminor ne krahasim…
  Po mos kunto se nuk do ju preke rasti Tahiri.dosjet jane plot edhe per ju.
  U harruar anglia per ju si familje?di gje pse monika?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*