Kryemadhi mbledh në një tavolinë FRESSH-LRI

February 27, 2016 09:29

Kryemadhi mbledh në një tavolinë FRESSH-LRI

Ditën e djeshme është zhvilluar Kongresi i Internacionales së të rinjve socialistë, ku i pranishëm ishte Kryeministri Edi Rama dhe kreu i LSI-së, Ilir Meta.

Nuk mungonte as ajo që konsiderohet si adrenalina e të rinjve të këtij grupimi, Monika Kryemadhi. Në një moment pushim ajo ka bërë bashkë të rinjtë e FRESH-it dhe LRI-së.

Të pranishmit, sikundër shihen dhe në foto, shihen mjaft të relaksuar, madje kanë gjetur edhe kohën për të shkrepur disa foto e për të mbetur në kujtesën e gjithsecilit, si një kujtim i bukur. Fotoja është realizuar pak para ceremonisë së Kongresit të Internacionales.

February 27, 2016 09:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*