Kryemadhi: Opozita nuk është çështje numrash, por çështje morali

July 27, 2017 18:19

Kryemadhi: Opozita nuk është çështje numrash, por çështje morali

Përmes një statusi në “Facebook” , kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka theksuar  se askush nuk do ta ketë mbështetjen e LSI për të shndërruar opozitën në një lojë interesash.  Kryemadhi shprehet se para së gjithash opozita është çështje morali dhe jo çështje numrash.

Satusi i plotë:

“Opozita nuk është çështje numrash, por çështje morali!
Çdo përpjekje për ta shndërruar atë në lojë interesash, biznesi apo politike nuk do mundet kurrë të ketë mbështetjen apo partneritetin tonë.

Pozicionimi ynë në opozitë me votën e blerë me lekët e krimit apo vota të blera në kurriz të interesit të qytetarëve është dhe do të mbetet i qartë dhe pa kompromis.

LSI është opozita e fortë e çdo pushteti, të çdo niveli, qendror apo lokal, i cili përpiqet të vjedhë e të abuzojë!”- u shpreh Kryemadhi.

July 27, 2017 18:19
Komento

7 Komente

 1. demo July 27, 18:40

  Ju e keni moralin me bllok ne dore dhe me kove ne koke.

  Reply to this comment
 2. Laura July 27, 18:44

  O tempora o mores!!! Kryehajdutja me bllok ne dore therret per moral. Quo vadis Albanistan???

  Reply to this comment
 3. Aliu nga Selenic July 27, 21:36

  Aman ti gruja e like Floririt vetem per moral mos na fole. Moralin ju e keni shkelure e ken skaperderdhure dhe e keni bere hale. Te pakte rri aty ku e ke bere vendin e vetm per moral mos fol.
  Te pa moraleshmit nuk munde te zejn ne goj moralin.!
  A ke vesh me degjua kushe eshte nje qe flet mire per ju. Asnje pervec sherbetoret e tu qe i paguani me floririn e grabitur.!

  Reply to this comment
 4. Hajduti me bllok me ne dore. July 28, 01:47

  …. mire falemneris, ti si ke qene me shendt Monika Lesbikja apo Nexhmije Kryemadhi si do qe te therresim.
  Eshte trashur si shume blloku i familjes, po me me zarfin e dhene ne prani te Presidentit kokelopes Like Flori ne Lezhe nga Deputeti Tushe qe u pa LIVE ne TV ke ndonje gje per te na thene, apo eshte brenda MORALIT te LSI qe e ka ne statut si pike kryesore rrjepjen dhe vjedhejen e qytetareve e te arkes se shtetit.

  Reply to this comment
 5. alphade July 28, 01:54

  Sa femer e shemtuar ! Po shemtimllekun me te madh
  e ka ne shpirt ……..!!!!!!

  Reply to this comment
 6. Koba July 28, 09:29

  O Zot kush derdellit Per Moral!!!???

  Reply to this comment
 7. lili July 28, 12:26

  edhe per moral e per vlera qe perfasoni ,nuk va kallon kush!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*