Kryemadhi: Rama ka hyrë në gjak me rininë shqiptare, sa të kem unë frymë…

December 18, 2017 17:56

Kryemadhi: Rama ka hyrë në gjak me rininë shqiptare, sa të kem unë frymë…

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në një deklaratë për mediat sot pasdite pas protestës i është drejtuar kryeministrit Edi Rama se ai ka hyrë në gjak me rininë shqiptare, pasi deputetja Floida Kërpaçi u lëndua nga përplasja me policinë.

“Sot Edi Rama ka hyrë në gjak me rininë shqiptare. Deri sa të mbarojë fryma ime ai nuk do të pijë kafe asnjëherë i qetë dhe nuk do të shëtisë asnjëherë i qetë në rrugët e Tiranës. Ne nuk do të ndalemi, me këto vajza të reja dhe ata djem të rinj nuk do t’i ndahemi atij deri sa të çlirojmë Shqipërinë dhe rininë shqiptare nga kthetrat e drogës dhe krimit të organizuar”, ka deklaruar Kryemadhi nga foltorja e LSI-së.

December 18, 2017 17:56
Komento

27 Komente

 1. HAPE RRUGEN O I PARI SE NE JEMI NGA CKRAPARI December 18, 18:05

  Nuk e kuptoj
  honorablen
  Donald Lu ( me sakte shefat e kuadrit qe emrojne keto xhambasdore)
  pse nuk del me nje deklarate qe te denojne
  veprimet terroriste te Lulit-Mulit-Monit Kokmadhes
  .
  Zoti Don Luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !

  Ose dil me ndonje deklarate..
  ose jep doreheqjen..
  .ose bashkohu me Moniken.

  Kam qene dhe jam antienverist
  por deri tani me veprimet dhe mos veprimet tuaja dhe te Arvizuse dikur
  po coni uje ne mullirin e Enverit…e keni beri sei JEZUSI

  Reply to this comment
 2. Lisi December 18, 18:07

  Femër e pështirë , rrugaçe , alabake etj etj , por ,
  me imunitet .
  Të marrtë lumi o Shqipëri , siç të ka marrë , ç’u katandise kështu ?!

  Reply to this comment
 3. nastradinat e dal jasht cdo korsie te Njerezimit ! December 18, 18:08

  Arrestoheni kte ,
  Bythqiren e Parlamentit Shqiptare

  Ndaloni Prostitucionin Politike ne Shqiperi

  Reply to this comment
  • intelektuali December 18, 21:13

   More spurdhjak komunist socialisti
   ç’fare ke qe permend Nastradin Intelektualin ?
   Hiqu Lanet se nuk ta kam biorxh ,

   Reply to this comment
   • kapurrali December 18, 22:07

    ooooooo Me Fal;
    efendi Intelektuali Nastradin !

    por mos ja fut kot ,kur me quan “spurdhjak komunist socialisti ” !
    sepse kur jesh un partizan ,kena bo namin tu vra gjiman !
    pasanej kur u bona socialist ,edhe pse ne biografi ma kishin shkrujt te kaluaren si Ballist ,e drodha e u bona sikretar partie . pastaj u konvertova ne demokrat dhe komentoja ku e si t’me donte palla gjere e gjate .

    dhe nigjo ktu ; mos me quj mue ti Lanet .se e di c’te boj apo jo ? s’te kthej ,e asnji pergjigje . Nastrodin.

    Reply to this comment
 4. N. December 18, 18:19

  Ky eshte kercenim!
  Me kete Deklarate kjo Psikopate futet ne burg!

  Reply to this comment
 5. Arberia December 18, 18:24

  Femer vagabonde, florinjte e Kerrabes po te behen kancer ne gryke; haku i popullit po te dergon ne Ferr per se gjalli; zgjedhja e Kryeprokurorit te sistemit te Demokracise Euro-Amerikane nuk eshte vullneti i nje personi, por mandati i popullit i dhene me 25 qershor 2017. Ti je ne gjak me popullin qe e ke rjepur familjarisht!

  Reply to this comment
 6. alfons December 18, 18:34

  Kjo kerbaci nuk perfaqeson rinine shqipetare dhe ti qe tani ke ikur per lesh nuk perfaqson shumicen dermuese te shqipetarve por perfaqeson nje force interesaxhinj qe deri dje vidhnin me te dy duart neper ipoteka ,posta, gjendje civile ,patenta ,dogana etj.Ket her qellove me cizme vodhe kartat neser presim te qellosh me kallash deri sa te dal urdher aresti te kalbesh burgjeve bashk me floririn tendTi e pranove sot qe kini bashkepunuar nen rogos me bajgat e ped se ne dem te shqipetarve !YA E PA FYTYRE

  Reply to this comment
 7. enverdjali December 18, 18:47

  O Kurve, mos nxit gjakmarrjen si ne kohet e erreta te mesjetes po puno qe vendi te dali nga gjakmarrja e problemet e shumta. Po ti andej nga ke origjinen me te tilla dallavere gjaku do merresh se nuk del dot nga origjina ti.

  Reply to this comment
 8. Kusari Leshelist December 18, 18:52

  Baxhelle e mirefillte. Pasi theu gjithe hunjte e FRESH-it tani ka marre rradhe ata te LesheLise. Verrini prangat kesaj ndyresire dhe futini karten e Z. Manja ne goje ta mbaje si biberon. Ka per ti shijuar shume sepse ska takuar Kusarin me bllok ne dore prej dy javesh.

  Reply to this comment
 9. zeri aresyes December 18, 18:58

  Moj ti baxhelle Rama si ka askujt gjak ,je ti dhe ytshoq qe i keni gjak gjithe shqiperise.Lere rinine te paster sic e kemi dhe mos e perdor per te fshehur krimet e tua. Ti zhurme do po kjo nuk do ndodhi. Te perdor mire Likja si furke qe te ka. Ti nuk je normale se nje grua normale nuk ben ato qe ben ti e terbuar ,maskareshe, e rrugace kjo je ti HAJDUTEEEEEE

  Reply to this comment
 10. zeri aresyes December 18, 19:02

  Juve qe i rrini ne krahe te kesaj kriminele mos e lejoni veten tuaj te perdoreni nga baxhella hajduteeee e rrugace. Ju jeni te paster ajo nuk po lufton per juve ajo po lufton te shpetoje b…. nga cka bere me Liken thengjilli i mbuluar.Nese rrini me te nuk jeni shqipetare dhe nuk e doni vendin tuaj.Ne keni sy ne balle e veshe te degjoni ne keni gjak shqiptari e zemer shqipetari distancouhini nga kriminelat.

  Reply to this comment
 11. Gjergj December 18, 19:05

  Etje per pushtet dhe asgje tjeter nga matrapaze dhe fodulle te paskrupullt.
  Megjithe veretjet qe mund te kemi, kjo qeveri eshte me e mira qe ka pasur ndonjehere historikisht Shqiperia dhe ka bere me shume pune se te gjitha te tjerat bashke. Shqiperia po ndryshon si asnjehere tjeter. Lereni vendin te eci perpara dhe mos fusni shkopa neper rrota. Populli nuk eshte as qorr as budalla. Me ato “hyrjet ne gjak” kujdes, se do ta hani mire per vete!

  Reply to this comment
 12. Jimi December 18, 19:11

  Mos moni, mos!

  Reply to this comment
 13. Vëzhguesi F. December 18, 19:23

  Qe je nje cope maloke, sado operacione plastike te besh, sado te hiqesh sikur je qytetare, dukesh qe nje vit drite larg, me menyren si flet, menyren si sillesh dhe menyren se si kerkon te prezantosh veten si krietarke e leshelise, postit qe te la monarku ne postin e presidentit te dhuruar nga naiviteti dhe pordhaclleku i rilindasve te Rames. Por te jap nje te drejte moj pordhacke blloku e kohes se pjerdhokracise. Kur te lene te behesh priftereshe ty dhe ate hajdutin tend ne presidence, pse te mos pretendosh te behesh dhespote, ose me sakt kur te lene te behesh hoxheshe ne fshat ti dhe ai monarku yt behuni kryemyftinj, edhe pse jeni fund e krye te lyer me mutmoralin e hajdutllekut.Pra ketij Ram frikacakut dhe delenxhiut, mire ja bene, por kujdes me termat qe kerkon te terrorizosh popullin, se do te hyje ndonje gje qe nuk ka per te dal kurre. Ji ca e vemendshme , se nuk te mbron ai monarku se vetem çelsat e kashtes ka ne dore. A me kupton moj cubk e malesise se gollobordes?! Shqiperia , ç’eshte e verteta ka nevoje te çlirohet nga politikane te inspiruar dhe frymezuar nga kriminele te llojit Sali Berisha dhe gjithe prostitutat e oborrit te tij politik, pa lene menjane Lulezime Bashtukun, apo dhe hajdutin e floririt te Kerrabes dhe njeriun me bllok fajdexhinjsh Ilir Kryemadhi (Meten). Kujdes ti cube, qe te ka hyre vetja ne qef dhe te duket se mund te besh namin , kur dhe punen e berberit personal zor se mund t’ia besh ndonjerit pa deshiren e tij, se tani Dhalla qe e mbushet me uje nuk eshte me prokuror dhe kjo qe vjen nuk ka ndermend te beje kompromise dhe leshime me femra-meshkuj te sojit tend, qe leshojne kercenime a thua se po e çan trapin njeri per kerceniemet tua.Ti duhet te japesh llogari para drejtesise qe sot para kamerave urdherove karkalecet e tu dhe kelyshet e Sali kriminelit qe te sulmonin policine e shtetit ne detyre dhe te godinin me çdo mjet ata qe kryenin nje detyre shteterore. Kete mendo ti, se mos kujton se nuk je filmuar me skenarin tend kriminal te inspiruar nga Sali hijena.

  Reply to this comment
  • Niku December 18, 22:50

   O Veshguesi F, cfare ke me gollobordasit ti idiot. Une jam nga ajo krahine dhe megjithese kam te njejtin mendim me ty per kete baxhelle, e dhjet duke ofenduar nje krahine te tere. Ta siguroj qe asnje femer gollobordase nuk mund te beje si kjo Kokemadhja sepse kane cilesira te femrave me vyrtyte familjare. Sa per dijeni ne jemi dibrane, por para 100 vjetesh, bashke me zonen e Korces ka qene pjesa me e emancipuar e Shqiperise, qe vinte si rezultat I kurbetit qe benin ne vendet me te zhvilluara. Pra shkurt, gjej ndonje krahasim tjeter, por jo kete qe perdore se del injorant.

   Reply to this comment
   • Vëzhguesi F. December 19, 15:10

    Niku! Me ke çare trapin me kete repliken tende! Po ik e pirdhu se me plasi mua se je ti gollobordas.Qe ta dish ti dopjo injorant , ka nje shprehje te urte popullore, qe une do ta thjeshtoj pak ty si nje cope merhumi qe je, se ne pyll ka dhe lule, apo kerpurdha si ato pert te ngrene dhe ato te helmatisura. Ç’eshte e verteteta gollot jane shquar pak per veprime te trasha, si lloj dru me pre qe jane. Dhe une e kam fjalen per kete kategori ku bene pjese dhe kjo baxhella juaj. Sipas radakes tende meqenese jemi shqiptar dhe flasim shqip, te gjithe duhet medoemos te jemi normal. Me detyrve te dal nga vetja por e kishe hak kete pergjigje ti buzequmesht ose i rrjedhur qe me hiqes si mbrojtes i fisit.Edhe diç tjeter ti Niku apo Kiku, pseudonimin tim shkruaje mire se here tjeter kam gati nje pergjigje pak me te plote se kjo.

    Reply to this comment
 14. I.Troplini December 18, 19:55

  Tek shihja sjelljen e kèsaj “gruaje” nè kuvend, fjalorin prej njeriut tè pèrdalè, fyerjet e nivelit tè ulèt, qè çdo arrixhije do tia kishte zili, nuk mund tè rrije pa shtruar pyetjen.
  Kush dèshiron nè Shqipèri, tè pèrfaqèsohet politikisht nga Monika Kryemadhi?
  Deri ku do tè shkojè degjenerimi i klasès politike shqiptare?
  Me qetèsi dhe dashuri?
  As njèrèn as tjetrèn, nuk e kini nè shtèpinè tuaj Z.President. Keni vetèm histerizmin e Monikès, fjalorin rrugaçèror tè saj.
  Zonja e parè shqiptare?
  Jo faleminderit.

  Reply to this comment
 15. Grida Suma December 18, 20:24

  Kurve e ndyre…femer e ulet… katunare 1000 karatshe.

  Reply to this comment
 16. Deno December 18, 20:51

  Kur flet kjo mami mona o zot.

  Reply to this comment
 17. Klajd sako December 18, 20:52

  Kush te beson me ty o paraja e lsi. Ju qe edhe partin e trasheguat e dilni na beni numra tani

  Reply to this comment
 18. Flori Cuku December 18, 20:53

  O Monik sa iphon i dhe Floides qe u be me gjak?

  Reply to this comment
 19. Eda seko December 18, 20:55

  Seriozisht e ka kjo? Po ku ishte kjo kur ne shesh u vrane 4veta per burrin e saj?

  Reply to this comment
 20. edi December 18, 21:02

  i ka plas botoxi ne tru
  funderines

  kjo femer duhet izoluar menjiher
  sepse perben nji rrezik per shoqerine Shqiptare .

  Reply to this comment
 21. gjermani i fundit December 18, 21:52

  Rama s’do pije dot kafe dhe s’do shetise dot i qete gjersa ti mbaroje fryma Monika Belucit, hahahhaaaaa, politike koti

  Reply to this comment
 22. Toger Lukashi December 18, 23:37

  Shkurt ALABAKE femer.
  Shikon cfare shpirti te zi ka! Flet per “hakmarrje” dhe “mos falje gjaku!” Dhe kujton se po percjell traditen me te mire te shqiptareve me kete zakon mesjetar te koheve kur shteti dhe ligji nuk egzistonte. Tribale qe u kujton shqiptareve nje nga plaget me te dhimbshme qe kohet moderne akoma dhe sot nuk kane mundur ta zhbejne si zakonin me te zi te dale nga skutat me te erreta te koheve kur jeta e njeriut barazohet me nje fjale: “nder”. Nder qe shlyhej por edhe sot ne mendje te prapambetura, duke mare jete. “Gjak qe shlyhet me gjak…”
  O Zot na ruaj nga kjo race psikopatesh politikane.

  Reply to this comment
 23. Aliu nga Selenic December 19, 01:38

  Monika me Saliun kan per detyre te mos e leshojne kanunin. Berisha dhe Monika kan sispenduar ligjet e shtetit dhe kan nxjerre ne pahe kanunin.Pikrishte sote kjo ligjevense po i kerkojn Rames hesap me kanun.! Ja se ku ka arritur llogjika e kesaj deputet dhe kryetare LSI-se qe kerkon te “mboj” popullin.!(apo pasurin e vet)

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim