Kryemadhi: Urrejtja po shtohet, sot kisha këpucë me takë të rëndë!

February 1, 2018 12:21

Kryemadhi: Urrejtja po shtohet, sot kisha këpucë me takë të rëndë!

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, deklaroi sot se protestat do të vazhdojnë.

“Protestat nuk do të ndalojnë në asnjë moment. Protestat nuk janë thjesht thirrja e qytetarëve, kemi protesta tek minatorët, tek naftëtarët, tek banoret e Fierit, keni protesta tek gjimnazistët dhe studentët. Mos u çudisni, çdo ditë e më shumë urrejtja ndaj po shtohet”, tha Kryemadhi.

Sa i përket çizmeve, Kryemadhi tha me ironi: “Sot i kisha këpucët me takë të rëndë, mos u shqetësoni”.

Ajo shtoi se normaliteti i seancave parlamentare do të kthehet kur parlamenti t’i kthehet Kushtetutës.

“Rikthimi normal i seancave parlamentare do të jetë në momentin që parlamenti do t’i kthehet kushtetutës.

Data 18 dhjetor ka shënuar shkeljen e kushtetutës dhe një dhunim të jetës politike shqiptare“, tha Kryemadhi.

a.s/dita

February 1, 2018 12:21
Komento

18 Komente

 1. Xxx February 1, 12:48

  Ik moj injorante

  Reply to this comment
 2. Perse vetem me cizme o idiote .Provo me dicka te re .Hiq Breket mbushur ne pordhe dhe helmoe parlamentin . February 1, 12:52

  kjo cfar shkaktojne kta Vandale ,njerez oridenere nuk eshte me Politike .
  Politika eshte per qytetare ,pra njerez te civilizuar ,
  qe kane Kulturen e duhur me perfaqsu popullin
  e tyre ne Parlament .
  Politikanet kudo ne Bote ,jane pasqyra ku shef vehten shoqeria e atij vendi .
  Pra kuptohet se Retorika e sjellja e politikes ,
  ka nji impakt direkt ne popull .
  Aty ,ne kte gjendje anarshie e pepergjegjesie qytetare ,qe reflektojne dhunshem kta pseudopolitikane ,eshte e domosdoshme nji Reagim Qytetare ,per ti thene Stop ! Marrezise vandaleve ne politike . Perndryshe kto banda vandalesh ,mendojne se gjithcka bejne ata sot ,eshte okay dhe gjithcka do shkoj drejt agravimit .Shqiptaret ;duhet te reagojne perpara se zjarri te ket arritur catite e shtepive te tyre ,sepse nqs merr flak catija e shtetit veshtire se shpetonjte minjte .

  Reply to this comment
 3. salem February 1, 12:54

  Sa kostojne ato kepucet e tua Mona?
  Te ka ardhur keq t’i hedhesh si c’duket se do jene te shtrenjta.

  Reply to this comment
 4. skrapari February 1, 13:35

  PO eshte evertet ! Kepucet e renda i vesh nje mendjelehte si puna jote. O mjerane nga shpirti ,pa nga pasuria me gjakun e populit nuk kane te mbaruar !

  Reply to this comment
 5. Strugani2 February 1, 13:46

  Ato çizmet, këpucë, çorape apo mbathje nuk i kanë hije veprimeve të personave që me vullnetin e tyre të lirë kanë marrë si mision për të udhëhequr vendin dhe popullin. Nëse kjo nuk kuptohet kështu, atëhere më lejohet të them: mjaft me veprime rrugaçësh, se u bëtë gaz i botës.
  Strugani2

  Reply to this comment
 6. h February 1, 13:46

  Futi n’mythe takat.Nji ti edhe nji presidenti.

  Reply to this comment
 7. Harillaqi February 1, 14:02

  Monka! Me qe ke dy taka te renda,hiqi dhe njeren futja vehtes dhe tjetren futja Ilirit.I kruani mire,kenaquni.

  Reply to this comment
 8. vasili February 1, 14:28

  Buce e terbuar fshati,qe i kane shkulur dhembet,qe cuditerisht harbon e lire dhe leh me ze te ngjirur,ndersyer nga bulldogu tru palare i Cepanit,qe tani po kerpin i qete kocken e Presidentit.

  Reply to this comment
 9. owl February 1, 14:48

  Kur mblidhet laku ne fyt domosdo shtohet urejtja moj debile

  Reply to this comment
 10. po sikur...? February 1, 15:00

  po sikur te perdori dhe maxhoranca; taka, pyka, e lloza ??? e di ku te shkon gjyryku i i “identitetit gjinor”???? dhe me qe ra fjala; per veç teje; berishet, bashet, thuthuqet …oerdet??? bobobo ky i fundit, s’ka pare asnje pickim pleshti . “flet” lirisht e me “dinjitet”, pa e ditur fare, qe meriton nga bytha ne goje, ato qe meriton siç thame dhe moni-ka me shoke .

  Reply to this comment
 11. Cfar Smog-u parlamentar lol ! February 1, 15:28

  FSHATARE
  KATUNARE
  MALOQE
  VANDALE

  JASHTE NGA PARRLAMENTI SHQIPTARE

  SE INJORUAT SHQIPERINE PARA BOTES

  KTHEHUNI NE STALLAT TUAJA
  E LUNI ME BAJGA

  JENI TE PAINTEGRUSHEM NE QYTETE

  ME SJELLJET KULTUREN E RREGULLAT QYTETARE

  KTHEHUNI NGA KENI ARDHUR O NDOTJE ATMOSFERIKE

  Reply to this comment
 12. Izeti February 1, 18:19

  Buzeve. .Mollzave. .Bytheve. Gjoksit. sot ne kete dite qe ka erdhur ke cfare ju ben ,se I rregullon me operacione,me leket e vjedhura. Po te folurit normal dhe me kulture nuk ke ci ben me operacione,,,,,,,,,,Ti me te foluren tende bajate te ben te votosh me zor Edi Ramen ,edhe kunder deshires. ,,,,,,, Sot dolet zbuluar fare juve dhe P.D. cfare halli te madh keni,,,,,,,,

  Reply to this comment
 13. Lida February 1, 18:19

  Funderrine ! Je turpi i femrave shqiptare.

  Reply to this comment
 14. MONIKA NEPËRKA PIKA - PIKA February 1, 18:52

  Pse te mos i nderrosh kepucet , çizmet , sandalet , çantat ….. , apo nuk kini , jo vetëm para dhe Euro , por edhe flori te paster , kallëpë standarte ari te derdhur , qe mbajne vulen vulen e thesarit te shtetit ? !

  Reply to this comment
 15. Muli February 1, 20:36

  Mona te kerkon Fatos Nano.Se cfare kishe harruar ne sediljen e mbraperme te makines se tij……po na e sjell ne maje te hundes.

  Reply to this comment
 16. qytetari pa qytet February 1, 23:15

  Fute gjekundi ate taken e rende o sheleme!

  Reply to this comment
 17. BUJARI JU DEGJON February 2, 07:26

  Mbiemrin e ke Kryemadhi,por tru nuk ke as sa “koka e vogel” e Presidentit…
  Fatkeqesisht…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*