Kryemadhi: Sulmi ndaj Ralf Gjonit nga regjisori Edi Rama

March 21, 2019 11:59

Kryemadhi: Sulmi ndaj Ralf Gjonit nga regjisori Edi Rama

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi  komenton sulmin me bojë ndaj Ralf Gjonit.

“Nuk kam dijeni për një gjë të tillë por regjisori Edi Rama për të larguar vëmendjen nga çdo gjë e tij pasi mori betimet e deputetëve shqiptarë tashmë do t’i kthejë dhe në klloun duke bërë ngjarje të tilla për të treguar që është sulmuar. 

Po të ishte për të sulmuar, do e kishim sulmuar me kohë, por shpresoj që viktimat e radhës se Edi Ramës të mos jenë deputetët e opozitës së re të tij.

Kështu që më vjen shumë keq për rastin që ka ndodhur për zotin Gjoni.

Përgjegjësitë duhet të denoncohen në qoftë se ka përgjegjës dhe shkaktarë të tillë, le të mbajnë përgjegjësitë e tyre.

Ajo çka dua të them është që legjitimiteti i atij parlamenti nuk është më”, tha Monika Kryemadhi.

o.j/dita

March 21, 2019 11:59
Komento

11 Komente

 1. mars March 21, 12:08

  Monika ne protesten e pare para kryeministrise kur shkateruat deren ti the te njejten se eshte skenari i Edi Rames edhe sot po te njejten regjiori eshte Edi Rama ,po Kush i ha keto orkestren edrejton Iliri Saliu Luli dhe ti ju per kete njiheni genjeshtare hidhni gurin dhe mesheni doren po mos haro nuk jeni te besushem

  Reply to this comment
 2. Koli March 21, 12:14

  A u qifsh ti Monika ne goje dhe Likja ne bythe.Po ca mut vemjesh jeni qe paguani rrota kari per ti hedhur boje Ralf Gjonit.Ta gjejne dhe ti cajne bythen tani atij koqes.

  Reply to this comment
 3. demo March 21, 12:16

  Shi nshi si ben te padituren!Po ay bojaxhiu po e priste tek hyrja pallatit! Filloi loja e kopilit ne dere.

  Reply to this comment
 4. s.g March 21, 12:20

  Prokurori duhet të vepronë këto nuk janë protesta këto janë sulme ndaj civilëve në Paris dhe Beogad për muaj të tërë nuk u sulmua as një njeri kurse këtu që ditën e parë u sulmuan njerëzit të paditet kjo hajdutja për deklarata nxitëse që cenojnë lirinë e njerëzve

  Reply to this comment
 5. Vatra March 21, 12:24

  Ashtu pra po se ti dhe Berisha nuk jeni në kuvend ai kuvend mbetet i pa vlerë se i paligjëshëm kështu -ashtu

  Reply to this comment
 6. fteri March 21, 12:37

  Sulmi i Hitlerit kundër magjorancës dikurshme më 1933 për të ardhë në Pushtet ,i ngjajnë sulmeve të Monika gabeles me çizme në dorë në parlament për të ardhën piushtet ,por dhe ky sulm ndaj deputetit Ralf Gjonitështë vazhdimi i kësajë linje.

  Reply to this comment
 7. fteri March 21, 12:38

  Sulmi i Hitlerit kundër magjorancës dikurshme më 1933 për të ardhë në Pushtet ,i ngjajnë sulmeve të Monika gabeles me çizme në dorë në parlament për të ardhën piushtet ,por dhe ky sulm ndaj deputetit Ralf Gjonit është vazhdimi i kësajë linje hitleriane .

  Reply to this comment
 8. Plaku Xhuxhumaku March 21, 14:29

  Shume mire Monike si gjithmone po e tregon vehten trime si nuse Skrapari
  Te dua

  Reply to this comment
 9. MH March 21, 14:35

  Oje ti e Likes.
  Nuk asht asgja regjia e Ramos sa do jete rregjia e SPAK-ut nder ju.
  Ta dinit si do perfundonit,jo nuk do te bezanit po do rrudhnit birucen e bithes ku prodha do leshoje tinguj fende nga halli e ti te rrudhesh biren e zogut qe te teston per te ndershme o kurve,e ne heshtje do pritnin vendimin e denimit per ne banesen e Recit Shkoder.

  Reply to this comment
 10. VLORA VLORA VLORA VLORA VLORA VLORA VLORA VLORA VLORA VLORA VLORA VLORA VLORA VLORA March 21, 16:58

  RESPEKTE pafund për RALF GJONIN ! NEVERI dhe URREJTJE për LSI KRRIMIN , PD KRRIMIN dhe gjithê PETRITAT e tjerê PLAÇKITËS , qê përfaqësojnë këto 2 PARTI KRRIMINELASH , bashkë me Fatmir HALE Mediu dhe Idriz HAJDUT Shpëtimi i Çamëve , që kèrkojnë të VJEDHIN DOGANAT e SHQIPËRISË njëherë, dhe mbasi të GRABISIN SHQIPËRINË , gjoja do kërkojnë Pronat dhe Tokat e tyre nê “ÇAMËRI” !!!!!???????!!!!!!!!!!! RROFTË RALF GJONI nga VLORA PATRIOTIKE dhe ATHETARE .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim