Kryemadhi takon gjimnazistët e Tiranës: E kemi fajin ne

May 17, 2019 19:35

Kryemadhi takon gjimnazistët e Tiranës: E kemi fajin ne

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi pas kthimit nga SHBA në kuadër të një vizite dy ditore ka takuar pasditen e sotme gjimnazistët e Tiranës.

Teksa u shpreh se sistemi universiteteve për të ardhmen e tyre, Kryemadhi tha se fajin me të madh e kanë pasur ata vetë, për shkak se i kanë votuar.

“Fajin për ligjin e arsimit të lartë e kemi ne. Kemi votuar shpesh ligje kot, me mendimin se mund ti rregullojmë më vonë me akte të tjera por nuk ndodhi kështu”, u shpreh Kryemadhi.

 

b.b/dita

May 17, 2019 19:35
Komento

6 Komente

 1. Kulmi : Kjo funderine e SHOQERISE NJEREZORE e mban vehten per politikane ne ate vend ! May 17, 20:12

  Historia e Njerezimit nuk njeh
  #
  asnji shembull ,ku idiotet /maskarenjte/ krimineelet / LLUMI I NJETEZIMIT ,

  te ket formuar Shtete ,Qytetarime apo akoma me pak ,

  te ken udhehequr shoqerite njerezore drejt

  Te Mires Njerezore .

  —————-

  Ne Theml te Shoqerise Njerezore ,qendrojne

  Principet Njerezore

  jo te kundertat e ktyre Principeve ,

  qe perfaqson kjo e pafytyre ,kjo pjell e ndyre e njerezimit .

  Reply to this comment
 2. Koba May 17, 20:23

  O SPAK Ngrihu dhe jepi hakun kesaj Baxhelle se e ka bere Borxh. me Bemat e saj

  Reply to this comment
 3. klonoi May 18, 07:28

  Po cfare kerkon tani, kur vete i ke votuar ligjet!!! Apo te ndryshoi mendja se u hoqe nga pushteti??? Qelbesire dhe cdo etiketim i keq eshte mese i vlefshem per ty moj baxhell, hajdute, bushter, etj. etj. I mireton te gjitha.

  Reply to this comment
 4. Niku May 18, 09:09

  Kjo duhet burgosur edhe pse po merret me adoleshente.Si ka mundesi qe drejtore shkollash lejojne nje gje te tille

  Reply to this comment
 5. demo May 18, 09:36

  Neqoftese te te behej nje referendum,kjo do te shpallej personja me e urryer ne Shqiperi,.
  As Nexhmija ne 90 nuk eshte urryer sa kjo.

  Reply to this comment
 6. TERBUNI I PUKES May 18, 18:19

  Nuk ka gje me te keqe se kur don me vendosur ne shina te drejta arsimin nje e pa arsimuar.Nuk ka gje me te keqe kurdon me te drejtui pa dijeshmi.Dhe keto i perkasin Dr Mones.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim