Kryemadhi takon zyrtaren e DASH, shpreh shqetësim për situatën në Shqipëri

May 15, 2019 19:36

Kryemadhi takon zyrtaren e DASH, shpreh shqetësim për situatën në Shqipëri

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u prit në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Cështjet e Europës Qendrore e Jugore.

“Kryemadhi ndau me Falatko opinionet dhe shqetësimet lidhur me situatën e rëndë politiko-sociale në Shqipëri si dhe angazhimin politik të LSI-së në këtë moment tepër delikat për vendin” – thuhet në një njoftim të zyrës së shtypit të LSI.

 

b.b/dita

May 15, 2019 19:36
Komento

2 Komente

 1. ASAP May 15, 19:42

  edhe mua te me kishte dal ne rruge e kisha ber nje foto me monen, duket si e cmendur, nuk ta mban ti thuash jo hahaha

  Reply to this comment
 2. Vito & Niko Kermilli May 15, 19:53

  NJeiu flet me sy.
  Zonja Meta perse kaq e trishtuar?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*