Kryemadhi, thirrje për protestë: S’ka Zot që e shpëton Ramën!

May 22, 2018 17:09

Kryemadhi, thirrje për protestë: S’ka Zot që e shpëton Ramën!

Monika Kryemadhi zhvilloi ditën e sotme një takim me kryetarët e LSI-së në rrethe, nga ku i bëri thirrje popullit të bashkohet në protestën e opozitës ditën e shtunë.

“Ditën e shtunë në orën 11:00 do të protestojmë ndaj kësaj qeverie. Ju bëj thirrje të gjithë shqiptarëve që mendojnë se kjo qeveri po varfëron vendin, që të bashkohen në protestën e së shtunës, intelektualëve, të rinjve që besojnë te një Shqipëri e denjë. Opozita nuk e largon Shqipërinë nga Europa. Por Edi Rama nuk do që kjo gjë të ndodhi”, tha Kryemadhi.

Më tej, kryetarja e LSI tha se nuk do të ketë asnjë kompromis me një qeveri të zhytur në trafik dhe korrupsion, siç e quajti ajo.

“Ju e dini se si Edi Rama arriti të fitojë zgjedhjet. Në çdo vend të botës, çdo Kryeministër do të ishte dorëhequr me skandalet e njëpasnjëshme që i kanë ndodhur Edi Ramës”, tha kryetarja e LSI.

Kryemadhi theksoi se Edi Rama nuk është Zot as i drejtësisë dhe as i shqiptarëve. “E shtuna është dita jonë për t’i treguar Edi Ramës, që asgjë nuk e ndal më popullin nga revolta e tij. Edi Rama nuk është Zot as i drejtësisë dhe as i Shqiptarëve. Nëse Rama do të vazhdojë të kërcënojë shqiptarët me bandat e drogës, fundi i tij do të jetë i shpejt dhe i tmerrshëm. I bëj thirrje të gjithë votuesve të LSI, të ngrihemi dhe ta rrëzojmë Edi Ramën. Nuk ka as njeri dhe as zot që mbron Edi Ramën”, tha Kryemadhi.

o.j/dita

May 22, 2018 17:09
Komento

21 Komente

 1. LSI në 7 korrik 2008.sala agjent serb ? May 22, 17:25

  Ti moj whore e Nevruz Metes ke te drejte se hodhe cizmen ne kuvend 1 dite pasi u ktheve nga Amerika…cfare rastesie..

  .
  I VETMI KRIM QE KA BERE EDI RAMA ESHTE SE BANDEN KRIMINALE berish-meta-basha nuk i arrestoi familjarisht…….
  ..

  Ti moj whore e Nevruz Metes duhet te arrestohesh per keto shpifje ose DUHET TE FESTOSH 10 VJETORIN QE E AKUZUAT SALIUN AGJENT SERB DHE U LIDHET ME ‘agjentin

  LSI në 7 korrik 2008, akuzë në Kuvend: SALI BERISHA, spiun sigurimi dhe agjent i UDB.

  Shtetasi shqiptar Sali Berisha, politikan prej 20 vjetësh dhe aktualisht me detyrë kryeministër i Shqipërisë, dhëndër në Serbi, martuar me Sllobodanka Ramën, vajzën e një koloneli (oficeri aktiv) të shërbimeve sekrete agjenturore Jugosllave, nuk do ketë mundësinë t’i shpëtojë damkës së zezë, hijes së krimeve dhe faktit të turpshëm, që ka qenë spiun i sigurimit të shtetit, me aktivitet intensiv konkret dhe maksimal, me pasojë burgosjen dhe internimin e shumë familjeve të intelektualëve e njerëzve të thjeshtë, kundërshtarë të regjimit diktatorial komunist.
  Në një deklarim të tij publik në televizion, Berisha tha: “Nuk kam qenë spiun, nuk kam denoncuar dhe nuk kam dënuar njeri”. Mirëpo, gjatë një akuze të bërë në parlamentin shqiptar, në datën 7 korrik 2008, nga deputeti Spartak Braho në emër të grupit parlamentar të LSI, përforcuar me ulërima nga kreu i LSI Ilir Meta, u deklarua se ka prova shkresore, se SALI RAM BERISHA, komunist, pedagog, mjek në klinikën e bllokut dhe pjesë e brendshme e familjes së diktatorit, ka qenë jo vetëm spiun i sigurimit të shtetit prej 21 vitesh gjatë diktaturës komuniste shqiptare, por dhe “agjent special” i shërbimeve të huaja, me veprimtari agjenturore kryesore anti-shqiptare, si spiun në shërbim të UDB-së Jugosllave. Shkak që LSI dhe Ilir Meta, nxori nëpërmjet Spartak Brahos “letrat” e SALIUT si spiun dhe agjent i UDB, ishte fakti që SALIU, JOZEFINA dhe 20 deputetë “figura të pastra” me në krye Astrit Patozin, kërkuan shtyrjen e miratimit të projekt-ligjit “BIBERAJ” të hartuar prej BE për lustracionin (hapjen e dosjeve), për në muajin tetor 2008, pra pas pushimeve verore.
  Kjo shtyrje u konsiderua prej Ilir Metës, si lojë e Sali Berishës për “konflikt interesi si spiun i sigurimit shqiptar dhe agjent i shërbimeve sekrete të huaja me veprimtari agjenturore anti-shqiptare”. Akuza e LSI, u përforcua në një emision televiziv edhe prej ish-shefit të SHIK, Fatos Klosi, atëherë anëtar kryesie i LSI, i cili aprovoi dhe deklaroi hapur, se ka dokumente autentike që provojnë plotësisht akuzën e LSI në parlament, që SALI RAM BERISHA ka qenë spiun i sigurimit të shtetit shqiptar dhe që është agjent i UDB. Po citojmë të plotë, akuzën e LSI, bërë në parlament në datën 7 korrik 2008, nga (ish) deputeti Spartak Braho:

  Spartak Braho, në emër të LSI: “Sali Ram Berisha, spiun sigurimi dhe agjent i UDB”
  “Kam detyrimin t’i bëjë me dije dhe me prova parlamentit, se Sali Berisha është i interesuar të bllokojë miratimin e ligjit të lustracionit për hapjen e dosjeve të ish-sigurimit të shtetit dhe të ish-shërbimeve agjenturore të huaja, sipas rekomandimeve dhe afateve të përcaktuara nga BE dhe KiE. Ka fakte, që SALI RAM BERISHA dhe shumë nga ministrat e deputetët e afërt të kabinetit të tij, janë ish-spiunë të sigurimit dhe kanë dosje me veprimtari konkrete në dënimin me burg dhe internimin e shumë intelektualëve, familjeve e qytetarëve të tjerë. Përveç si ish-spiun i sigurimit të shtetit shqiptar, ka prova e fakte, se SALI RAM BERISHA, ka pasur dhe ka lidhje agjenturore me UDB-në (shërbimi sekret në ish-Jugosllavi), si informator i rregullt dhe i vullnetshëm i këtij shërbimi, duke dhënë informacione me efekt zhvillimesh anti-shqiptare.

  .
  **********

  Ti moj whore e Nevruz Metes se bashku me kriminelet 2 B jeni lapidari qe i kane ngritur Enver Hoxhes keto miqte tane qe i pritem si krishti ne 1991 dhe po na kryqzojne me keto whoret e Novruz metes dhe keto yjet ne qitje te arvizuse dhe donald lul bashes..

  Reply to this comment
  • Kris 1 May 22, 19:29

   Mos harro se Spartak Braho ka qene agjent i PS ne rradhet e LSI.Tani qe doli boja si spiun i Rames rilindja e mori ne mbrojtje.Brahua eshte Xhejms Bondi i piktorit

   Reply to this comment
 2. BLACK SWAN May 22, 17:31

  sa here Zoti shikon ty, vendos te shpetoj Ramen 😛

  Reply to this comment
 3. LORA May 22, 17:40

  Kusare,kriminele,puthadore,,,,,mblidhuni ,nga jini e nga s’jini ne mexhlisin e lesh-e-listeve dhe shqup-save pa tepsi ,,,,,dhe rreni vedin se mund te mposhtni vullnetin e shenjteruar te 25 qershorit 2017-te.!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
  • Fidel Kastro May 23, 10:53

   Vullnet i shenjteruar me kriminele , droge e hajduteri , pasardhes se diktatures enveriste qe hiqen si evropiane!!!! KJO ESHTE E VERTETA.

   Reply to this comment
 4. Fuck Mark uk, Crusader, mirel, Coeur & LOVE + intelektual + BLACK SWAN May 22, 17:48

  DILDOBAXHELLA e PRESIDENTIT…… Mjere JO POLITIKA SHQIPTARE por POPULLI SHQIPTAR……

  Reply to this comment
 5. DRENICA E KUQE May 22, 18:06

  Thirrjet e ketyre “shqiptarve” per proteste po e tregojne “ftyren” e tyre anti shqiptare. A ende nuk e kini marre vesh ju te Shqiperise londineze se keto lojra po i instrukton nentoka “patriotike e shqiptare” e LDKucave te Prishtines UDB e KOS…

  DRENICA E KUQE

  Reply to this comment
  • Fidel Kastro May 22, 19:05

   O Drenice e kuqe , (nese je me te vertete andej) me vjen shume keq per gjuhen e shprehur. Qenke infektuar dhe ti me keq se ne ketej kufirit te trasheguar nga regjimi enverist qe sdime gje tjeter por veçse te flasim per kundershtaret politike , se jane spiune apo agjente te sherbimeve te huaja e pallavra te tjera te ketij lloji . Ne se do te dish nje te vertete per Shqiperine Londineze , po ju them nje te vertete; Nëna Shqiperi po vuan , po lengon, eshte nje gjeme e madhe, nuk ja kane shkaktuar te huajt , por bijte e saj, bastarde e te paskrupullt qe drejtojne vendin po e rjepin , po e skllaverojne dita dites. Ne se je bire i denje i shqiptaris te pakten vajto si une ne pafuqine per te ndryshuar gjerat dhe leri fantazite allasigurmse komuniste enverjane.

   Reply to this comment
   • DRENICA E KUQE May 22, 21:07

    O “Fidel Kastro”, ta thot ty Drenica e Kuqe troq: Mos t’ishte Enver Hoxha dhe Shqiperia e tij Socialiste, shqiptaret e trojeve t’robnueme shqiptare sot do t’flisnin serbisht, qysh kane fole e po flasin turqisht, bullgarisht, italisht dhe te gjithe ata bashkepuntore te pushtuesve e fashistve sot jane bere patriota e shkuar patriotave e po dojne me e kthye tere Shqiperine ne te pushtueme e te robnueme. Te sundueme prej UDBash-KOSistave te LDK me Kompani te Sali e Lul Fazlliçit!!!… Po, ti “Fidel Kastro”, po me tregon mua dhe botes se ti nuk din me i kqyre as punet e tua e le me te Shqiperise!…

    DRENICA E KUQE

    Reply to this comment
    • Fidel Kastro May 23, 11:13

     Drenice e kuqe shume qenke infektuar nga enverizmi, por une jam i bindur se andej kufirit jane te pakte si ty . Enver Hoxha ka qene e mbetet kryekrimineli i Shqiperise e Kosoves, bashkepuntor i UDB-se jugosllave , i cili qysh ne themelimin e Partise Komuniste nga serbet Dushan Mugosha e Miladin Popovoçi u vu ne sherbim te tyre , duke vrare tere patriotet shqiptare qe kerkonin bashkimin e Kosoves me Shqiperine e paudhesi te tjera si masakra e Tivarit qe u vrane rreth 2000 shqiptare te Kosoves , dorezimin e djelmoshave kosovar qe nuk duronin shtypjen e persekucionin serb, vinin ne Shqiperi me dashurine e pakufishme per atdheun Mëmë ne vitet 50-60 te shekullit kaluar dhe sigurimi i xhaxhit Enver i kthente mbrapsht dhe ja dorezonte udbasheve, ku Shqiperine e mbushi me burgje politike e kampe internimi e izoloi me tela me gjemba dhe ne kufi te priste plumbi nese do te shkelje e te tjera paudhesi te pafundme . Ndersa ti na tregon perralla, Mbaj per vehte se si soji jot jane ta pakte ne Kosove. Kjo eshte dhe shpresa jon e madhe se Shqiperia do te behet vetem kur te jemi bashke, vetem atehere nuk do te kakarisin me si gjelat maje plehu mbeturinat e diktatures enveriste.

     Reply to this comment
     • DRENICA E KUQE May 23, 20:19

      “Fidel Kastro” si teper qenke infektuar ti me “patriotizem” e “shqiptarizem”! Bashkepunetore te UDB jugosllave kane qene te gjithe udheheqesit “shqiptare” te Krahines Socialiste te Kosoves e Metohise te rezidentuar ne Prishtine… Te kisha preferuar ta njohesh me mire historine shqiptare… Dije vetem nje te vertete: Luften e UÇK shqiptare ne Kosove dhe ne viset e tjera shqiptare, te pushtuara nga Serbia, Jugosllavia e Bullgaria… e kane bere enveristet shqiptare dhe tash po e shfrytezojne UDBashat dhe KOSistat me bashkepunim me Sali Serbin e Lul Fazlliçin…
      Mos mendo me koke te huaj, se ngulesh ne dy hunj!…

      DRENICA E KUQE

 6. TURP PER USA + BE ..QE TOLEROJNE SALI & LUL KRIMINELIN May 22, 19:33

  qaj Fidel qaj

  vajto Fidel vajto

  Duhet te vajtojme jo vetem shqiperine por dhe ju fidelat qe jeni bere si bedelat…

  enverizmi sigurimsat kamunistat ne shqiperi luftoheshin deri nga 1997 se pas kesaj doli ne skene berishizmi si fililal e biberizmit dhe makartizmit te zi..Lere kamunizmin fidel bolja sepse i ka ardhur radha saliserbiberizmit..
  .
  .Ate menxyre qe i ka bere saliserbiberizmi atij vendi nga 1991 dhe vazhdon sot nuk ja ka bere as otomanizmi zogizmi fashizmi komunizmi te marra se bashku sepse vetem te lexosh intervistat e Izet Haxhise para dy muajve kur ky i fundit deklaroi me fakte se Berisha ne mars 1997 urdheroi dy akte terroriste karshi ambasades amerikane dhe kontigjentin gjerman per tja faturuar kete “rebelave te kuq” per te shpetuar vete sic veproi ne 2 prill 1991 dhe 21 janar 2011…lind pyetja ??
  .PSE NUK VEPRON DASH-IWASHINGTONIT ? PER TERRORISTIN BERISHE
  Po keshtu Izet Haxhia me fakte dhe emra AKUZON shkelzen berishen per trafikante droge.
  PSE NUK VEPRON DREJTESIA SHQIPTARE APO EUROATLLANTIKE PER BURGOSJEN O TE DROG-DILLERIT SHKELZEN O TE IZETIT SI MASHTRUES
  Pra kush e mbron Berishen per mega krimet e tij ??
  Pse Edi Rama jo vetem qe eshte I pafuqishem te arrestoje Berishen ( aresyeje pse mori votat cudiberese ne 23 qershor) por me gafa te tilla si ne 70 vjetorin e clirimit,budallakijet me bunkartin e Enverit,me shitjen tani se fundi te albetrolit dhe me miopine qe po tregon me guvernatorin duket se eshte nje jelek antiplumbi pallosh dy metrosh per te mbrojtur me cdo kusht “burrin e shtetit te arvizuse “
  Enigma e hidhur ka nje emer Elez Biberaj.
  Ky lloj antishqiptari me I madh per te gjithe kohrat ka qene mentori dhe shenjtori qe ka kllonuar berishen nga zgafellat e udb jugosllave ne 1991 dhe po e mbron akoma me cdo kusht.
  Mbi Elez biberajn ketij serbishtfolesi rendojne dy faje te medha pas 1991:..
  1- ne vend te nje pajtimi kombetar ne vitet 90’ dhe te nderhyrjes per ndonje plan marshall ne ate vend te dobritur ai per te kenaqur epshet e tij antikomuniste u be zbatuesi I doctrines rajersoniane per ‘dekomunistifikimin”
  2-S i person me detyra speciale ne vitet 80-90 ne funksion te hakmarrjes tij karshi sistemit te enver hoxhes ben te mundur te ‘karikoje” dipllomate,zyrtare dhe politikane amerikane ne menyren me antishqiptare te mundeshme ku si rezultat I saj ky vend ka degraduar dhe eshte shperfyturuar plotesisht
  Fill pas pucit kriminale te shtetit se 1998 te Sali Berishes, pas vrasjes se Azem Hajdarit, sherbimet inteligjente shqiptare kishin mundur te regjistronin nje bisede telefonike mes Berishes dhe nje personi ne SHBA me dialekt nga veriu i Shqiperise, i cili i kishte thene Berishes te terhiqej sepse SHBA nuk do e njihte marrjen e pushtetit me dhune.
  Kush mund te kete qene ai person me dialekt verior? – shtrohet pyetja. Dikush mund te thote, e kush tjeter vec z. Elez Biberaj(-fran shkreli zedhenes.) Dhe natyrisht kush tjeter vec Elez Biberajt ishte/eshte aq i fuqishem ne Washington sa te dinte deri dhe opinione te tilla sekrete te Depertamentit te Shtetit per mos-njohjen e marrjes se pushtetit nga kryengritja e ’98s e Berishes.
  Ne nje interviste te fundit ne Top-CH, z. Biberaj shprehet se ai ka qene gjithmone aktiv per te rrezuar komunizmin ne Shqiperi, dhe madje pikpamjet tij ja kishte parashtruar edhe ish Presidentit amerikan Ronald Reagan. Sipas tij, komunizmi ne Shqiperi mund te permbysej nga njerez te afert te regjimit, individe te brendshem, pra nga ndonje “grusht shteti” ose “grup armiqesor.”
  Dhe natyrisht per te gjetur njerez te tille te besuar, brenda keshtjelles se regjimit, duhej fillimisht biseduar me ta. Kontakti ishte pjesa me e veshtire e procesit. Pra, si do takohej z. Biberaj me individet e synuar, dhe nese po, me ke? Me ke konkretisht??? Dhe ne kete aspekt, a ka egzistuar nje prirje per te kontaktuar vetem tropojane?
  [Ne vijim te ketij spekullimi, a eshte rastesi fakti qe tropojanet dominuan post-’90 ne Shqiperi? Kujt ia priste mendja se tropojanet do qeverisnin Shqiperine “demokratike”? Kujt? Natyrisht askujt. Tropoja njihej vetem per geshtenja… e Fatime Sokolin…. Po atehere cfare ndodhi?]
  Qe Elez Biberaj ka dore ne kete histori, eshte naivitet te mendohet e kunderta, perndryshe s’ka pse tropojanet te bejne ligjin prej 20 vitesh ne Shqiperi. Qe Elez Biberaj mund te kete kontaktuar fshehurazi Sali Berishen, ose Mehmet Elezin, gjate kohes se komunizmit kjo edhe mund te supozohet…
  Perndryshe, si do themelohej PD nga nje tropojan, Azem Hajdari, nese s’do ishte dora e Biberajt nga pas? E imagjinoni dot kete? Partia e pare opozitare pas 50 vjetesh komunizmi te themelohej nga nje student konviktor nga fshatrat e Tropojes – give me a break!!! – do thonin amerikanet. Ose fakti tjeter, qe Azem Hajdari u spostua dhe ne vend te tij u vendos nje tjeter tropojan (Sali Berisha – i brendshem i regjimit, sic ishte dhe vete filozofia e z. Biberj per te rrezuar komunizmin ne Shqiperi), flet per ate se i gjithe skenari mund te kete patur nje mastermind nga Tropoja, nje tropojan te fuqishem qe jetonte diku ne Perendim. Dhe natyrisht, tropojan me te fuqishem se z. Biberaj nuk kishte ne ate kohe pertej/ketej Atlantikut.
  Ronald Reagan qeverisi gjate viteve 1981-1989, dhe njihet si Presidenti qe i dha “grushtin” e fundit komunizmit. Kjo nenkupton faktin se administrata e tij duhet te kete investuar shume ne kete aspekt, dhe ne vijim te kesaj linje, ndoshta dhe per te kompromentuar individe te caktuar ne Shqiperi.
  Te mos harojme faktin se z. Biberaj kishte parashtruar direkt para Presidentit Reagan pikpamjet e tij per rrezimin e komunizmin ne Shqiperi, pra ai ishte nje figure e rendesishme ne kete aspekt, dhe ndoshta mund t’i jete dhene dore e lire per te vepruar.
  Po si mund te jete takuar Biberaj me Sali Berishen/Mehmet Elezin gjate dekades se fundit te komunizmit ne Shqiperi (’80-’90), nese me te vertete jane takuar? Dhe a ka ndikuar ne kete aspekt linja malazeze e gruas se Berishes per te lehtesuar kontaktin? A ka interferuar ne kete histori UDB meqenese ne ate kohe ishte nje sherbim aleat me sherbimet sekrete perendimore? Cfare roli kane patur njerezit e gruas se Berishes ne Beograd (UDB)?… e shume e shume pyetje te tjera, por natyrisht pa pergjigje…
  A ka dore z. Biberaj ne pasojen e 21 janarit? Pse Berisha duket kaq i fuqishem ne Washington dhe pse mbrohet edhe kur ben te 99t? Pse demokratet ne pushtet ne SHBA heshten per 21 janarin? Kush republikan i fuqishem (nga te kohes se Reagan dhe BUSH-ATEVE) ne SHBA eshte prapa Berishes, ose Biberajt, qe influencon direkt ne administraten e sotme amerikane?… A benefiten njerezit e Berishes ne Washington me perqindje korrupsioni nga Shqiperia?
  Dhe e fundit, nese sa me siper eshte e vertete, kur do mbaroje i ashtuquajturi “mallkim tropoje” per Shqiperine?
  Pikerisht Edi RAMA mori votat ne 23 qershor 2013 per ti hequr kete mallkim tropoje shqiptareve por me sa shohim koha per denimin e Berishes nga Rama ka kalur dhe qendrimi I tij I fundit me guvernatorin quhet nenshkrim I kaputillimit te tij pa kushte ndaj kartelit criminal te berishajve.
  .
  K a ardhur koha qe kongresi amerikan te marre ne shqyrtim dosjen e shqiperise per te vene ne shqyrtim aktivitetin antishqiptar dhe antiamerikane te treshes biberaj-berishe-basha-FAZLLIC NICK GAGE dhe aktivitetin e tyre te lexueshem ANTISHQIPTAR.
  Me ndryshe:
  Mund ti quaje nje diplomat amerikan dy vrasesit e 21 janarit njerin Burre shteti dhe tjetrin yll ne ngjitje pa patur ca elez bibere ne amerike qe krijuan monstren berishe dhe po e mbrojne ne menyre te shemtuar dhe sot e kesaj dite duke na tallur me figura groteske si Nishani,Meta ,Rama
  A mund te te bashkjetoje doktori kriminel me piktorin qe po ben nje tradheti kriminale ?!
  Kush eshte zgjidhja ?Hapja e dosjeve nga admistrata amerikane te dyshes 2B (BIBERAJ-BERISHE ) per 2 prillin 1991 dhe atehere do gjendet qeni I ngordhur berisha prapa hekurave qe do jete dita e clirimit te shqiperiSe nga-berishizmi dhe elezbiberizmi. Kjo do jete dhe dita e pare e normalizimit te marreneve reciproke dhe dinjitoze midis amerikes dhe shqiperise.

  Reply to this comment
  • Fidel Kastro May 23, 23:15

   Nuk kam nderment te replikoj gjate , as nuk kam ndonje dashuri per Berishen , perkundrazi e quaj pjelle e komunizmit , por nje gje e them me siguri : Komunizmi apo enverizmi eshte fatkeqesia me e madhe e kombit shqiptar, qe e ka mberthyer dhe nuk po e leshon as sot , prandaj fantazite tuaja me spiun UDB , qe nga Berisha apo Biberaj , apo tropojane te tjere te permendur , nuk ngjisin fare . Me ne fund po e le me kaq se nuk kam nderment te bie ne gracken e luftes krahinore te demostruar nga ju ne komentin e mesiperm . Per mua Shqiperia eshte nje si ne jug e ne veri.

   Reply to this comment
 7. ela May 22, 19:53

  Ty ska zot qe te te lehtesoj dhimbjet qe do ndjesh .po prit

  Reply to this comment
 8. Keli May 22, 20:13

  Dihet qe Saliu eshte agjent i Udb.Po problemi eshte se ai nuk ka qene i vetem ne tradhtine e tij.

  Reply to this comment
 9. Bilbil May 22, 20:38

  Kërko zgjedhje të parakohshme! Kërko, pra!

  Reply to this comment
 10. DRENICA E KUQE May 22, 21:08

  O “Fidel Kastro”, ta thot ty Drenica e Kuqe troq: Mos t’ishte Enver Hoxha dhe Shqiperia e tij Socialiste, shqiptaret e trojeve t’robnueme shqiptare sot do t’flisnin serbisht, qysh kane fole e po flasin turqisht, bullgarisht, italisht dhe te gjithe ata bashkepuntore te pushtuesve e fashistve sot jane bere patriota e shkuar patriotave e po dojne me e kthye tere Shqiperine ne te pushtueme e te robnueme. Te sundueme prej UDBash-KOSistave te LDK me Kompani te Sali e Lul Fazlliçit!!!… Po, ti “Fidel Kastro”, po me tregon mua dhe botes se ti nuk din me i kqyre as punet e tua e le me te Shqiperise!…

  DRENICA E KUQE

  Reply to this comment
 11. demo May 22, 22:41

  Sepse te gjithe kundershtaret e Rames kane ftyren dhe gjuhen e kesaj,shi per kete Rama e fiton i vetem edhe mandatin tjeter.

  Reply to this comment
 12. Xxx May 22, 22:54

  Ik moj baxhelle. Kur shikon surratin tend dhe muti te duket si akullore.

  Reply to this comment
 13. Gege Kosova May 23, 09:33

  Nese Zoti qenka me ju. Del se Zoti qenka hajdut,kriminel e genjeshtar recidive!,Andaj ju qe mundoheni ta genjeni Popullin dhe Zotin, Me siguri jeni shume te genjyer ne veteveten tuaj,sepsae dy sovranet,Popullin-Zot ne Toke dhe Zotin e gjithfuqishem askush nuk munbd ta genjeje,Vetem genjehet perkohesisht se genjene popullin.Por Zotin as nuk mund te genjeheni ju qe po genejni popullin tuaj

  Reply to this comment
 14. an May 23, 12:00

  kur ke shpetuar ti te gjithe e hedhin,jane me te paster se ty.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*