Kryemadhi thyen heshtjen, ja çfarë thotë për rezultatin e zgjedhjeve

June 27, 2017 13:31

Kryemadhi thyen heshtjen, ja çfarë thotë për rezultatin e zgjedhjeve

 

Monika Kryemadhi ka thyer heshtjen duke reaguar për herë të parë për rezultatin e zgjedhjeve të 25 qershorit.

Kryemadhi falenderon votuesit e LSI duke theksuar se ata janë heronj, pasi sipas saj përballuan strategjinë e terrorit nga Policia e Shtetit.

Statusi i plotë

Miq, ju nuk jeni votues për mua por HERONJ, sepse përballuat me vendosmëri dhe qytetari, jo thjesht kundërshtarë politikë, por një strategji terrori dhe kërcënimesh kriminale të dirigjuara nga policia e shtetit.

Prandaj për mua dhe LSI ju jeni misionarë të demokracisë, të së ardhmes dhe të fëmijëve tuaj.

Ju përqafoj dhe ju jam mirënjohëse pafund! ❤️🌹

June 27, 2017 13:31
Komento

20 Komente

 1. malo June 27, 13:44

  mashtruese e pacipe….varja

  Reply to this comment
  • [email protected] June 27, 15:48

   Perfundimisht Shqiperia ka shpetuar dhe eshte shkeputur nga kthetrat e ushunjes Ilir Meta she LSI. Edi rama e kerkove timonin ta dhame. Tani ploteso vullnetin e popullit shqipetar patro qeverine nga funderrinat e PD se dhe LsI se dhe shkarkoni presidentin Ilir meta si person in me te inkriminuar ne shqiperi.

   Reply to this comment
   • 666 June 27, 17:56

    Edi rama te genjeu dhe ti bashke me plot budallenj e hengre. Ia dhe timonin per drejtesi, ai tani do shijoj pushtetin dhe nderkohe do lejoj dhe ilirin e salen te shijojne leket dhe postet.

    Reply to this comment
   • 2plus2 June 27, 21:47

    jo Or Adri per sa kohe hajduti dhe krimineli jane ne Kuvend, pavaresisht se opozite, ata kane opsionin te ushtrojne vullnetin e tyre, pra te imponojne politike, hajdute apo kriminele qofte ajo.

    Reply to this comment
 2. ,Monika Kryezeza ish prostitute tani shtetare e gazetare June 27, 13:51

  ‘KERRCENIME KRRIMINALE TE DIRIGJUARA NGA POLIOCIJA E SHTETIT’!??
  -E kujt shteti ??
  -Kush eshte kryetari i shtetit te kesaj poliocije ‘krriminale’ kush do jete kryetari i ‘shtetit’ te kesaj ‘policije qe ‘dirigjon kercenime vkriminale’!??

  Kush duhet te arrestohetb ne flagrance kryetari i shtetit krriminal ne detyre apo krrimineli qe pergatitet te jete kryetar i nje shteti krriminal e policije te shtetit te krriminalizuar??????????????????

  Reply to this comment
 3. jim June 27, 14:09

  Ik moj BUSHTER se po na trazon stomakun.

  Reply to this comment
 4. perkthyesi June 27, 14:25

  Zonja deputete, duhet te jesh shume e kujdesshme me deklaratat, pasi yt shoq, nuk eshte cudi, te denohet per ato qe ka bere dhe leshuar nga goja! Koha per drejtesi dhe prosperitet ka ardhur!

  Reply to this comment
 5. Ehhhhh June 27, 14:40

  Na hape barkun ti me ate burrin tend.Jeni mashtrusa dhe hajdut te papar.Thoni Erdogan per Ramen.Por ai su preku nje qime floku.Ju jeni band hajdutesh dhe po te jete burre Rama duhet tu rrasi brenda me qetesi e dashuri.Mos flisni me se jeni cifti me i pafytyr

  Reply to this comment
  • Turi June 27, 17:55

   Kshu te esht dukur ty? Se esht burr edi? Ja ta shohim sa do e rras brenda ilirin apo ndonje te pd.

   Reply to this comment
 6. Ola June 27, 14:54

  Po moj zonje kur flisni per kushte terrori e kini fjalen se nuk ju lane shesh te benit pershesh.Kur flisni per heronjre tuaj kini te drejte se pavaresisht masave per mos blerjen e votes ju prap i hyte detit me kembe per te dhene lek pa gesap ,keqardhje qe nuk ju sherbeu per gje.

  Reply to this comment
 7. Loni June 27, 14:55

  Na hengsh mu.. n, hajduter

  Reply to this comment
 8. Arben June 27, 15:22

  LITARI PER HAJDUTET,

  KESHTU BEHET SHQIPERIA.

  Reply to this comment
 9. Drejtesia do te behet doni apo nuke doni ju,o mije kenetash dhe mostrash qe ju bejne avokatine June 27, 15:50

  Monika kryemadhi krenare,por e dhjere,”heroj”per ata qe votuan ‘keryemadhen’,kurse shumica qe i bojkotoje nje fitore per ne “heshtje”,kjo nga padija,apo pjese vitale e organizative e qoftelagut?Mjaft me, moj sojzeze,flit neser kur e djeshmja dhe e sotmja do te duket si nje enderr dhe e atdhmja si bashkepuntore me boten e krim-korrupsionit-mofjozo-imoralo-politik nje ferr pa fund.Beso.Rama dy rruge ka,o me ju,e ne bangen e akuzes si bashkeudhetare me boten e krim-korrupsionit-mafjozo-imoralo-politik ne dite e vite,ose ju dhe seren tuaj te denoncuar me ze,figure e deshmi te gjalla si pjese organizative e botes se krim-korrupsionit-mafjozo-politik ne dite e vite ne bangen e akuzes.Rama rruge te mesme nuke ka,Reforma ne Drejtesi dhe ligji i dekriminalizimit e thote qarte.Ndryshe vullkani popullore qe po vlon, dhe kete e tregoje me shumice bojkoti ne palozgjedhjet tuaja,do t’u marre sebashku perpara dhe do t’ju djege si nje fake kashte,jo si e njome,por si e thate se SOVRANI dhe miqte tane nuke kane nevoje per me per tym.Binduni,e ardhja i takon nje Shqiperie,vertet te Lire e Demokratike dhe nje Bote ne Progres Njerezor.

  Reply to this comment
 10. Aliu nga Selenic June 27, 17:34

  Eshte turp ti thuesh kesaj Dibrane. Dibranert jen te mecur, pore kjo nuk tregohet e tille,
  Terror thote kjio ne nje kohe qe keta benin thirrje per armatodje te popullsise.!
  e kush beri terror ketu. Vet kjo qe ankohet sote.!

  Reply to this comment
 11. demo June 27, 19:02

  Ti shet pordhe se ke vjedhur per vite me radhe dhe bashke me tet shoq beni pjese ne kupolen e mafias qe e ka kapur per gryke ekonomine dhe drejtesine Shqiptare.Ora po afron.Vota jone per Edi Ramen ishte e kushtezuar me VETINGUN.Ne 2013 i kerkuam DREJTESI,per te plasur pas hekurave vrasesit e Gerdecit,vrasesit e 21Janarit,grabitesit e buxhetit te shtetit,;Ilir Meten qe u kap me ze e me figure duke vjedhur me bllok ne dore.Per 4 vjet pushtet Edi Rama na u qa se nuk bente dot drejtesi se nuk e linte Ilir Meta..Ne 25 qershor i dhame voten qe te qeveriste pa Ilir Meten.Vota jone eshte e kushtezuar.Nese nuk shohim pas hekurave ata qe thame,Edi Rama eshte i pari qe do te vuaje pasojat

  Reply to this comment
 12. Bedri Veizi June 27, 20:55

  Ik moj mashtruse s’lat me pa vjedhe kini per te marre koqet e kolojit

  Reply to this comment
 13. papa June 27, 21:11

  Telendarka Monika, nuk eshte politikane, ska lidhje me publikun, nuk ka ber asnje ore pune, per publikun dhe publikun, asnje projekt, per publikun, asnje sukses personal per publikun, vetem per militantet e saj, tifozat e saj, te cilet i ka shperblyer me vende pune, kundrejt ” nje takse ” qe nuk ka shkuar ne fondet publike, sherbimet publike, por ne xhepin e saj dhe te Like Floririt ! Athere te gjitha falenderimet, zhgenjimet, dhe hallin e madh qe tani eshte larg tepsise, dhe kazanit te persheshit, qe ushqehej Monika dhe familja e saj bashke, me te punesuarit e saj, nuk i takojne publikut dhe ska lidhje me publikun shqiptar, por me familjen dhe oborrtaret e saj dhe te Like Floririt ! Shume shpejt, do te vihet drejtesia dhe do ti kthehen mbrapsht te gjitha pasurite pronat e panumurta te vene ne menyre te padrejte ! Publiku shqiptar, ai i verteti (jo oborrtaret ) ja dha pergjigjen ! Por Monika nuk di ta lexoj voten e publikut ! vazhdon ti bi legenit ! Koha juaj mbaroi ! Ka ardhur dhe do te vije koha per shtet ligjor kur te gjithe do te jene te barabarte para ligjit, panvarsisht kush je Monik Berish apo Ilir apo President apo ish President ! Do ti paguash te gjitha gabimet fajet krimet qe ke kryer ne karrieren tende !! Bravo Rilindja ! Bravo Amerika ! Bravo zonja Merkel !

  Reply to this comment
 14. Arber Iliri June 27, 21:49

  Mona merr Lirin per dore i thuj te heqe dore prej Presidentit.

  Reply to this comment
 15. Kuq e zi June 27, 22:57

  Lsi ka dale e humbur
  Ajo do pranonte te kishte gjysmen e deputeteve qe mori vetem te ishte ne qeveri
  Lsi goditjen vendimtare e merr zgjedhjet qe vijne

  Reply to this comment
 16. DIBRANI June 28, 06:40

  Pse nuk na thua , cfar u be per objektivin tuaj si force e pare ?! Po si force e dyte ?! Ju i fyeni njerezit , me qendrime e deklarata idjote !Ju nuk jini me kembe ne toke , por fluturoni ne ajer , te coroditur se iu plasi tullumbacja ne dore ! Kaq i thelle eshte deshtimi e demaskimi juaj ne syte e popullit , saqe iu detyroi te harroni Petritin k/m, forcen e pare e te dyte dhe tani do te na beni opozite t e forte ?! Partia me e felliqurn qe ka ky vend dhe njerezit me te pa denje per te , jane keta kellirat e LSI-se , nje organizate e vertete mafjoze , qe ka ne fokus vetem vjedhjen ne permasa te medha , krimin dhe mashtrimin me te neveritur , vecanerisht ndaj brezit te ri . Keta nuk kane as edhe me te voglin nerv shqiptarie e jane gati t`i vene zjarrin Shqiperise , vetem per te pasuruar beun e Skraparit dhe zonjen e pa cipe Monike Kokemadhen e shpirtzezen !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*