Kryemadhi uron Bashën: Kjo është ditë reflektimi

December 11, 2017 22:38

Kryemadhi uron Bashën: Kjo është ditë reflektimi

“Kjo është ditë reflektimi”. Kryetarja e LSi Monika Kryemadhi ka uruar 27 vjetorin e Partisë Demokratike duke i uruar “suksese edhe liderit te saj Lulezim Basha”, thuhet në mesazhin e saj.

“PD lindi si nje nevoje per ndryshim. Kjo eshte dite reflektimi per rrugen e Shqiperise qe nga ai dhjetor e deri tani. PD ka luajtur nje rol te spikatur ne mazhorance dhe ne opzite. Opozita Shqiptare sot perballet me sfida te ngjashme me ato te nentorit te 90. Dhjetori i 90 eshte nje mesim si rrezohen diktaturat”, thuhet më tej në mesazhin dërguar PD në ditëlindjen e saj të 27.

December 11, 2017 22:38
Komento

5 Komente

 1. floriri i Bençes December 11, 23:00

  Po, po, dite reflektimi midis hajduteve me çizme.

  Reply to this comment
 2. zeri aresyes December 11, 23:19

  ku je moj shemtire e shkullit qe je bere si burre se ne rradhe te grave ti nuk futesh.Moj goje corape e pacipe, moj hajdute me gjithe ate qe ti uron. Ju lidhin fije bashke se bashke i keni bere pislleqet ne kurriz te popullit. Vendi juaj eshte ne banken e te akuzuarve dhe ne burg. I keni bere shume ketij populli do merrni karmen qe keni grumbulluar mos kini merak do vije dhe ajo dite per gjithe popullin e vuajtur qe nuk mbush barkun me buke kurse ti moj baxhelle ske len operacion pa i bere fytyres e prape e shemtuar mbete.Skeni lene gje pa vjedhur ti dhe yt shoq Like floriri.

  Reply to this comment
 3. tir December 12, 04:34

  E ka fjalen per diktaturen ne Lesheli e saj. As nje muaj nuk e la Titin ne krye, jam une Mona dhe pike!Po Lulushja ? Ka instaluar diktature te llojit: Une zot, une shkop, ndaj ja pjerdhen festen Topalli me shoke.Koken e nj-tj hengshin

  Reply to this comment
 4. MONIKA NEPERKA PIKA - PIKA December 12, 06:28

  Nga neperka nuk mund te pritej te flitej me gjuhe tjeter !

  Reply to this comment
 5. Jimi December 12, 12:51

  Prejardhjen duhet ta kesh nga Afrika? Jo nga njerezit por nga majmuni afrikan!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*