Kryemadhi uron me foto familjare dhe ka një mesazh me dashuri për shqiptarët

December 31, 2017 11:26

Kryemadhi uron me foto familjare dhe ka një mesazh me dashuri për shqiptarët

 

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka uruar gjithë shqiptarët në këtë dite të fundit te vitit, duke u dhënë një mesazh për atë që ka nevojë më shume secili, për dashurinë.

Urimi i Kryemadhit

Sot është dita e fundit e vitit 2017! 

Shijojeni duke iu dhuruar dashuri njerëzve që doni më shumë.

Dashuria është e vetmja gjë që nuk të lodh dhe të mërzit, prandaj faleni dhe shpërndajeni pa kursim te familja, miqtë dhe njerëzit që iu rrethojnë dhe kane nevojë.

Gëzuar 2018 për të gjithë ju miq dhe shqiptarë kudo që jeni. 

December 31, 2017 11:26
Komento

16 Komente

 1. Qytetari durrsak December 31, 11:58

  Gazeta DITA, kujdes, ne shqiptaret e thjeshte dhe te ndershem, nuk kemi nevoje te na uroje Vitin e Ri familja e korruptuar Meta, me kete foto familjare.Dyshja (cifti) Ilir Meta – Monika Kryemadhi, te pergatitet qe ne fund te dhjetorit 2018, te na pershendese nga Burgu i ri i peshqeve te medhenj”, ne Rec te Shkodres.Qendrimi im bazohet qarte dhe thjeshte, besueshem, tek videot qe pashe ne YOUTUBE tek portali Pamfleti AL.Qofte Viti 2018 viti i fillimit te zbatimit te drejtesise se popullit te thjeshte dhe te ndershem shqiptar.

  Reply to this comment
 2. Gezimi December 31, 12:02

  Familja Kryemadhi, e denje plotesisht per emrin qe mban.

  Reply to this comment
  • drejtesia po vjen December 31, 19:14

   Gezim, pse edhe Iliri , Kryemadhi e ka mbiemrin?! Se familja “filane” te pakten shqiptaret e vertete e te ndershem e therrasin ne mbiemrin e babait dhe jo te nenes. Do thuash ti qe une nuk jam i emanciouar, por vetem hoxha te therriste ne emer te nenes dhe nuk e njihte babain. Ndoshta dhe Monika ndaj hedh kembet perpjete duke hequr çizmet se ka parasysh thenien e hoxhes se fshatit. “Familja Kryemadhi e denje per emrin qe mban!” Une nuk di çfare ta quaj, servilizem, nenshtrim, çmenduri apo idiotesi. KJo eshte familja LSI se kur iku Iliri nga kryetar partie, vajza e vogel i tha te emes, Monikes: mama po Lsi-ne tani kush do ta marre? Dhe menjehere Iliri i tha Petrit Vasilit qe ik ti Petrit se me qa vajza e vogel per LSI-ne. Dhe Monika kryeidiotja u ndodh ne krye te partise se familjes.

   Reply to this comment
 3. Korabi,Francë December 31, 12:15

  Skandal , flet kjo për dashuri !Njerzit ma te pa skrupullt me gjithë te shoqin.Keta qe djegin Shqipërinë për pasurinë që kanë vendosur me korrupsionin keto 27 vjet.Kjo qe përdorë dhunën në Kuvend për i teresa personale.Kurrë nuk e dua urimin e saj.

  Reply to this comment
 4. Lind December 31, 12:30

  Shko moj buce uro zagaret e tu por jo ne.

  Reply to this comment
 5. alphade December 31, 12:38

  Valle a i beson njeri “dashurise” se kesaj surrat- breshke?
  Zor …..!!

  Reply to this comment
 6. Prokurori Amerikan December 31, 12:45

  Vetem nga kjo monster nuk duam urim. Perkundrazi ne urojme qe viti 2018 ta gjeje familjerisht ne BURG.

  Reply to this comment
 7. perkthyesi December 31, 12:52

  Fotoja me e perbuzur, te cilen, jam i sigurte qe vetem pak njerez e pelqejne! Arsyet dihen!

  Reply to this comment
 8. Toger Lukashi December 31, 13:03

  Cfare nuk keputi per te shoqin gjithe keto kohe dhe tani na shfaqet si nje familjare e devotshme.
  U be gazi i botes me skizofrenine e saj ne parlament dhe tani na shfaqet si nje grua model
  A thua se vetem me nje foto shqiptaret i gelltisin te gjitha mostruozitetet e nje jete!?
  Njesoj si Basha paguan 500.000 dollare per nje foto me Trap dhe mendon se do u hedhe hi sy te gjitheve.
  Kur te jetonit ne nje apartament te thjeshte si gjithe shqiptaret e ndershem dhe kur pasuria e juaj ti shkonte te pamundurve anembane Shqiperise nje urim i tille do te ishte i mire pritur.

  Reply to this comment
 9. Monika hajdute me cizme December 31, 13:23

  Familja qe ropi shqiptaret i uron per vitin e ri.
  Cfare hipokrizie.

  Reply to this comment
 10. Ilir December 31, 14:08

  Turp per ju

  Reply to this comment
 11. Adih December 31, 14:14

  Moj Moniike ,ku do e kaloni vitin e RI. Ne gjirin e Lalzit ne toke te vjedhur , Ne Jale ,ku therisni ,per nteresat e juaja te rinj e i genjeni viktimat fukarenj e pa prespektive ,apo ne Malin e Robit .??? Kur te shkoni para drejtesise ,kujt do ja lesh partine e LSI ,kesaj vajze majtas ,apo kesaj vajze djathash . Kemi nevoje per ju .

  Vettingu erdhi ,jeni te paret KUJDES : KUJDES !!!!!

  Reply to this comment
 12. Izeti December 31, 19:27

  Yt moj dreq ,se na ecen ters ,moj surrat bajge ,,,,,,,,

  Reply to this comment
 13. muza December 31, 20:03

  Hipokrizia e figurave te felliqura te Shqiperise nuk do te kete fund! Per aq kohe sa njerez te tille, gjakpiresa te ketij populli kane fytyre dhe u jepet jehone neper media. A thua ky popull ka pesuar amnezi totale dhe ka harruar vjedhjen korrupsionin, dhe krimet ekonomike qe ka bere ky cift, apo pothuajse gjithe kasta politike shqiptare.

  Reply to this comment
 14. vlora.vlora December 31, 20:18

  Familja me e degjeneruar dhe e korruptuar ,,,,sa te shemtuar qe jeni

  Reply to this comment
 15. Korçari January 1, 01:10

  QELBËSIRAT e Shqipërisë:

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim