Kryeministri i prish takimin elektoral deputetit të PD

June 10, 2017 10:24

Kryeministri i prish takimin elektoral deputetit të PD

Pjesëmarrësit kanë qenë të “dyzuar” se cilin nga politikanët të ndjekin në një takim elektoral me deputetin e Partisë Demokratike Luçiano Boçi.

Edhe Rama rastësisht ka qenë prezent në këtë takim, ndonëse jo fizikisht.

Ndërsa Boçi fliste me disa banorë të fshatrave të Elbasanit për varfërinë dhe kanabisin, në sfond ishte televizori ku po transmetohej intervista e Ramës në “Zonë e Lirë”.

 

June 10, 2017 10:24
Komento

1 Koment

  1. Ismaili June 10, 11:00

    Po Lucianin e kane degjuar dhe dine kush eshte qe ka dhene diploma fallco ne Universitetin e Elbasanit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*