Kryeministri italian Renzi në 30 dhjetor viziton Shqipërinë

December 14, 2014 12:35

Kryeministri italian Renzi në 30 dhjetor viziton Shqipërinë

Kryeministri italian Matteo Renzi do të zhvillojë një vizitë zyrtare në Shqipëri në 30 dhjetor.

Mediat bëjnë të ditur se kreu i qeverisë italiane ka kërkuar që të zhvilloj takime me të gjithë përfaqsuesit politikë në vend dhe kreun e shtetit Bujar Nishani.

December 14, 2014 12:35
Komento

1 Koment

  1. Astrit December 14, 17:22

    Edhe kete sharlatanin kishim mangut. Te behen sharlatanet bashke e tja fillojne nga mashtrimet, gara e mashtrimit!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin