Kryeministri, një video selfie me gjithë “nonat”

December 31, 2014 12:10

Kryeministri, një video selfie me gjithë “nonat”

Kryeministri Edi Rama ka pritur në Kryeministri disa dhjetra të rinj, të cilët janë shpallur fitues të lojës fotografia e vitit në rrjetet sociale.

Me këtë rast, Rama ka bërë edhe një video selfie para Kryeministrisë me të rinjtë.

Një video ku nuk kanë munguar as batutat.

December 31, 2014 12:10
Komento

4 Komente

 1. Mark uk December 31, 15:37

  Edhe une i uroj te gjitha nanat,po kurrsesi ate qe ju ka lindur ju.Megjithse ajo nuk ka faj i kerkoj te falur.Ket te keqe te madhe e ke nga babaj dhe daja juaj.

  Reply to this comment
 2. enri December 31, 16:23

  O mark llesh a mener cfera quhesh ti,edhe ty te vdekt baba yr shpirteror saleh plehu,keshtu te shpetosh ti ne rradhe te pare,kjo gazeta qe publikon helmet e tua qe ngjajne me ate qofte largun qe permenda me siper,dhe te gjithe shqiptaret,dita qe do vdds qofte largu do te jete clirimi i dyte i shqiperise dhe i pari per pd ne.

  Reply to this comment
 3. adi December 31, 16:36

  I ka dale koka si muti ne Lane, ptu specie e ndyre plehre.

  Reply to this comment
 4. raimond vlonjati December 31, 17:15

  Kjo Selfie ishte shume e bukur —

  Gezuar Vitin e Ri Kryeminstrit dhe gjithe atyre kalamajve aty ne foto !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?