Rama përfundon pushimet: “Mirupafshim Jon, po kthehemi në Tiranë…”

August 20, 2016 16:46

Rama përfundon pushimet: “Mirupafshim Jon, po kthehemi në Tiranë…”

Sot ka qenë dita e fundit e pushimeve të familjes Rama.

Shefi i qeverisë ka lënë sot Dhërmiun ku po pushonte në vilën qeveritare sëbashku me bashkëshorten Linda dhe djalin e vogël Zaho.

Para udhëtimit drejt Tiranës, ai ka zgjedhur të përshëndetet edhe njëherë me detin.

“Mirupafshim Jon po kthehemi në Tiranë…”

Kabineti qeveritar rimblidhet në 23 gusht.

August 20, 2016 16:46
Komento

6 Komente

 1. info analitike August 20, 20:23

  Tani Kryeqeni i karvanit do ti kthehet lehjeve te perditshme te sukseseve imagjinare.

  Reply to this comment
 2. Arben August 20, 21:26

  LUM SI NE,

  SA PER STATISTIKE 60% E SHQIPETAREVE NUK BENE FARE PUSHIME KETE VERE.

  PER ATA DUHET TE SHKOJNE MENDIMET TONA.

  Reply to this comment
 3. l ri August 20, 22:42

  Edhe këlyshi i kryeqenit Sali me këtë rast hapi siparin e mutngrenies.Duke i uruar suksese këtij perversi kronik,ju shtoftë oreksi në zanatin e lehjes dhe gjithçka ngrënies,,të cdo produkti anal,,,!

  Reply to this comment
 4. Darius August 20, 23:25

  Kthehu kthehu…..se na plasi [email protected] dhe po nuk u ktheve.

  Reply to this comment
 5. alphade August 21, 02:25

  Info anal-itika !
  Ai qe leh me shume ne parlament eshte Saliqeni ,prandaj
  mos ia ha hakun ! Saliu yt, bariu i dhive te Vicidolit ka 27
  vjet qe leh dhe leh e s’ka te pushuar …! Do ziti ndonje damlla ne podiumin e parlamentit !
  Dhe ky do te jete sihariqi me i madh i kombit shqiptar duke hequr sahanlepiresit si puna jote ,Cim Peka , Fevzo,
  Frangaj , Leset e lliset …! Gjirizat e gazetarise shqiptare !
  Aferim, se nuk kam me durim…!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*