Kryeministria: Rama s’kishte plan të vizitonte Shkodrën, u sajua nga PD

April 14, 2018 12:25

Kryeministria: Rama s’kishte plan të vizitonte Shkodrën, u sajua nga PD

Ka reaguar Kryeministria lidhur me vizitën e kryeministrit të vendit Edi Rama në Shkodër gjatë ditës së sotme. Në reagimin e saj Kryeministria ka thënë që Rama nuk ka pasur asnjë plan për të vizituar qytetin e Shkodrës, dhe se vizita e tij ishte e supozuar dhe e shpikur nga Partia Demokratike.

E gjithë kjo, thuhet në reagimin e Kryeministrisë, është bërë për të nxitur një tension të kotë në luftën e dëshpëruar me pafuqinë e saj nga ana e PD.

Sot Edi Rama ndodhet në qytetin e Vlorës për të marrë pjesë në takimin e planifikuar me rastin e 100-vjetorit të Shërbimit Stomatologjik në Shqipëri, thuhet në reagim. Nëna e Ramës, Aneta do të nderohet nga Shoqata e Stomatologëve të Shqipërisë, si gruaja e parë në këtë Shërbim.

o.j/dita

April 14, 2018 12:25
Komento

6 Komente

 1. me shkodranet April 14, 12:58

  Rama kishte ne plan te vinte ne Shkoder, shkodranet ishin pregatitur per ta pritur sa me mire. Si duket Rames i vajten ne vesh keto pregatitjet e pritjes se shkodraneve dhe e anulloi viziten ne kohe. Rama ka dhene prova qe terheq bythen kur e ndjen rrezikun.

  Reply to this comment
 2. parole parole April 14, 13:38

  Jo te gjithe shkodranet kane mendjen e kryetares bashkise qe i ngjan orongotangut. Do vijne zgjedhjet shpejt.

  Reply to this comment
 3. Plaku Xhuxhumaku April 14, 15:11

  Aneta Rama gruaja e pare ne sherbimin stomatologjik? Kjo eshte rrene me bisht. Gruaja e pare ne sherbimin stomatologjik shqiptar ka qene italiania Giuseppina Cinciarelli, gruaja e inxhinierit shqiptar Tomorr Sedati i diplomuar ne Milano. Puna eshte se djali i Giuseppines nuk eshte Kryeminister.

  Reply to this comment
 4. Doni apo nuke doni ju,Drejtesia do te BEHET dhe nuke ka leke te piset dhe pushtet brenda djallit qe ta ndale. April 15, 11:16

  O plak,deshmia Juaj eshte mese e vertet,po a te ndigjon rilinda,qe do te thote te vdekurit u mgriten nga varri per ta permjere te shkuaren dhe te sotmen,aqe cnjerezishem sa qe detyruan popullin,USA dhe BE te kerkojne me force Reformen ne Drejtesi,Vettingun dhe ligjin e Dekriminalizimit.Cudi 100vjet sherbim stomatologik, pra atehere kur Aneta Rama na ishte nje veze brenda mitres se nenes.Mjaft eshte MJAFT,me falsifikime historike dhe kjo vetem per te ushqyer kultin e ramovicit,nje marri e shkuar marrise,qe do te thote bashkefajesi.Nuke cbehet e verteta,o mizakali,se ajo eshte gdhendur ne memorjen e popullit.Besoni e binduni dhe refehuni nje here te vetme ne jete,qe populli,USA,BE e ligji dhe ZOTI t’u meshirojne.Mashtrimit,grabitjes dhe terrorrit nga fuqia e riciklimit te botes se krim-korrupsionit-mafjozo-imoralo-politik ne te tre pushtetet i mbaroje vaji kandilit.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim