Kryeprokurori Llalla takim me kreun e SHISH

June 9, 2016 09:03

Kryeprokurori Llalla takim me kreun e SHISH

Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla po zhvillon një takim me Kreun e SHISH, Visho Ajazi në lidhje me skandalin e përgjimeve.

Në takim është i pranishëm Prokurori i Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj dhe Prokurori i Tiranës Petrit Fusha. Mësohet se takimi po zhvillohet në Prokurorinë e Përgjithshme.

June 9, 2016 09:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*