Kryqëzohet Krishti

March 30, 2013 16:21

Kryqëzohet Krishti

Besimtarët katolikë në Meksikë rikrijojnë skenën e kryqëzimit të Krishtit. E premtja e madhe e Pashkëve është përkujtuar sot në të gjithë botën me lutje dhe rite që kujtojnë sakrificën e Krishtit

March 30, 2013 16:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?