Ksamil, gjendet një person i varur në pemë

September 11, 2018 18:43

Ksamil, gjendet një person i varur në pemë

Në Manastir të Ksamilit është gjetur pasditen e së martës një trupi i pajetë, i varur në një pemë.

Policia e Sarandës është nisur menjëherë drejt vendngjarjes për të sqaruar se çfarë ka ndodhur, ndërsa paraprakisht dyshohet se viktima është 29-vjeçari Blerim Dulaj, i cili rezultonte i zhdukur prej 24 orësh.

Dulaj ishte denoncuar i zhdukur nga familjarët e tij, të cilëve u kishte thënë se “do të mbytej në det” kur kishte braktisur banesën.

Ndërkohë trupi i pajetë që është gjetur sot, ndodhet 200 metra larg banesës ku banonte 29-vjeçari.

l.h/ dita

September 11, 2018 18:43
Komento

8 Komente

 1. DRAGOI September 11, 19:26

  Ndodh KËSHTU, posi, sepse DEMOKRACIA një herë është DEMOKRACI dhe nëntë herë është D E M O N K R A C I !

  Reply to this comment
 2. Arben September 11, 19:35

  Shqiperia uropiane..

  Reply to this comment
 3. intelektuali September 11, 20:23

  Arben shko gje i Pune te punosh djale i mbare. Se puna e beri majmunin njeri. Ndryshe do te vdesesh jo vetem majmun por bile dhe majmun i paditur

  Reply to this comment
 4. DRAGOI September 11, 20:26

  Gjërat që po ndodhin në Shqipëri që prej pas vitit 1990; prej ardhjes se DEMONKRACISË në Shqipëri, para vitit 1990, nuk janë parë as …në ëndërra gjëra të tilla e, lere më gjëra të këtilla të kenë ndodhur në realitet!
  …Deri në shkuarjen e Enver Hoxhës, vetëm Enver Hoxha në Shqipëri “ishte i KEQ”, porse, të gjithë JU ishit sëcili ma i mirë se njëri-tjetri, sepse, Enver Hoxha ishte ZOT I VËRTETË! …Shkoi Enver Hoxha, Shqipërinë filloi që ta hajë DJALLI e, JUVE shqipfolësve -filloj që t’iu përpij mordja e që t’iu LËSHOJË TOKA !

  Reply to this comment
  • Arben September 12, 06:33

   Keto te pas 90 Jane pare ne bote, megjithese shume te renda. Ato para 90 nuk ishin pare dhe nuk besoj se do te shihen ndonjehere.

   Reply to this comment
 5. intelektuali September 11, 20:42

  Arben shko gje i Pune te punosh djale i mbare. Se puna e beri majmunin njeri. Ndryshe do te vdesesh jo vetem majmun por bile dhe majmun i paditur.

  Nese do te ISH Shqypnia komunizm ku TA gjeje mo arvorr.
  Komunizmit eshte rendi me i larte shoqeror i Pa arritur deri tashti.

  Kokbosh.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin