Ku festuan krerët e politikës?

December 31, 2014 19:55

Ku festuan krerët e politikës?

Presidenti Bujar Nishani ka festuar në shtëpinë e tij në Tiranë.

Edhe Kryeministri Edi Rama ka festuar në kryeqytet. Për herë të parë do të festojë edhe Zaho që është 5 muajsh, ndërsa familja është futur dje në shtëpinë e re të ndërtuar në Surrel.

Edhe Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta ka zgjedhur që të festojë në Shqipëri.

Ndërsa Kryetari i opozitës, Lulzim Basha mësohet se është në Hollandë për të festuar me familjen e tij.

 

December 31, 2014 19:55
Komento

12 Komente

 1. CARLS DARVIN December 31, 20:31

  NUK E DI, A KANE NEVOJE PER KREDI, SE NDOSHTA NUK KANE LEKE PER TE FESTUAR.

  Reply to this comment
 2. Lul December 31, 20:34

  Mire do ishte ne burg, po kjo nuk ndodhe,athere le te festojne me familjet e tyre duke menduar qe vitin qe vjen te fillojne nga premtimet…Gezuar politikan shqipetar.

  Reply to this comment
 3. mir montana December 31, 20:37

  po lek plepi ku do e bej vitin e ri……..po kujti plas genci……….

  Reply to this comment
  • Pëllumb zaimi January 1, 01:37

   Ku do ta kalojnë fukarenjtë thuaj? Çfarë do hanë,çfarë do pinë,a kanë vallë? Sa për politikanët as që më kërcet menderja? Nderim për të gjithë të varfrit e Shqipërisë!

   Reply to this comment
 4. Alfade January 1, 00:09

  Amani se na i hapet zorret me keta qe kane qene por nuk jane ….!!! Donkishotet !
  Mire do te ishte ku do ta kaloje vitin Sanco Panco ,sepse vetem politikani shkurta-
  biq nuk keni thene ku do ta kaloje vitin e ri me Joanen ….!!!

  Reply to this comment
 5. Pëllumb zaimi January 1, 01:36

  Ku do ta kalojnë fukarenjtë thuaj? Çfarë do hanë,çfarë do pinë,a kanë vallë? Sa për politikanët as që më kërcet menderja? Nderim për të gjithë të varfrit e Shqipërisë!

  Reply to this comment
 6. pashuku January 1, 10:28

  oh sa u lumturova!me lumturoi sidomos lajmi qe xhozi do e beka ne Shkoder.uaaaaaaa,edhe koklopa ne shqiperi qenka.po kujt po I plas rrocka,more,se ku po e bejne vitin e ri keta arsen lupena.pale,kemi dhe zaho trimin kete vit.nuk na thate gje per dasaren.

  Reply to this comment
 7. vito January 1, 10:36

  Gezuar te gjitheve dhe me kete sebep ishalla rregullohet rruga e Dajtit.Tung

  Reply to this comment
 8. Christ January 1, 11:06

  …. çfare lajmi !
  E kujt i intereson se ku do ta kalojne vititn e ri, politkanet?

  Reply to this comment
 9. Mark uk January 1, 11:15

  NUK ME INTERESOJN SE KU DO TA FESTOJN.SE KU E MERITOJN E DIN TE GJITHE.EDI RAMA KA HAPUR DYERT E BURGJEVE,ATY ESHTE VENDI I TYRE.DO KISHTE SHPETUAR SHQIPERA.

  Reply to this comment
 10. CARLS DARVIN January 1, 15:08

  O BO BO! PRAP KY UKU MARK! O MARK! JE NJERIU ME I URRYER PER MUA. NUK E DI PSE. NDOSHTA SE TI “VDES” PAS SALES. ME MIRE GJEJ GAZETEN 55 E SHKRUAJ SA TE DUASH.

  Reply to this comment
 11. Mark uk January 2, 19:22

  CARLS DARVIN: Se pari shkruej emrin tuaj.Nuk e di pse me urren,besoj se me nifti nga qe me ke inat.Sa per Berishen mbrapa diellit shkoft se do kem nje turk ma pake,bile me gjith ju dy ma pake.Duhet te jesh me te meta mendore nga qe shkruen brrockulla te tilla.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*