Ku e shfaq trimërinë e madhe Saliu?

August 15, 2013 20:19

Ku e shfaq trimërinë e madhe Saliu?

Zoti Sali! Çdo ditë që kalon fakton se ti ngelesh një palo burrë hipokrit dhe i pavlerë, burracak. Qëndron prapa facebook dhe shet trimëri, ndërkohë që ke akoma fuqi t’u tregosh vendin disa rrjepacakëve që tallen me dinjitetin tonë kombëtar, aq më tepër këtu në truallin tonë. Siç duket, trimërinë e ruan për në parlament për të sharë gratë dhe vajzat e kolegëve. Nuk je gjë tjetër veçse një i pafytyrë, i paturp, hije e moçme gjakprishur, shëmtia e racës shqiptare!

 

SMS në DITA në 0689073730

August 15, 2013 20:19
Komento

2 Komente

  1. sazan August 15, 20:27

    Me se sakte

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*