Ku jeni o shqiptarë?

Dërguar me sms April 26, 2016 14:21

Ku jeni o shqiptarë?

Ku jeni o shqiptarë të 21 Janarit që dolët rrugëve për drejtësi? Ku jeni tani që drejtësia ju plasi m… në surrat? Përse vallë protestat vetëm ndaj politikanëve dhe jo kundër falangave të tyre krimi që quhet drejtësi? A ka më turp? A ka më injorim pasi keni hedhur në kosh kriminelin e madh dhe tradhtarin e juaj! Përse heshtni? Mos prisni përsëri t’ju udhëheq Rama që ju la bishtin e pinte kafe? Shkoni pra e tërhiqini zvarrë ata që në emër të pushtetit ju vjedhin, ju nxijnë jetën! Jeni bërë leckë, jeni bërë turpi i historisë, jeni bashkëfajtorë se gënjeheni e shiteni me një thes miell!

Dërguar me sms April 26, 2016 14:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*