Ku po pushojnë fëmijët e politikanëve?

August 8, 2015 20:17

Ku po pushojnë fëmijët e politikanëve?

Fëmijët e politikanëve duket se po i shijojnë vërtet këto ditë pushimesh. Djali i ish-Presidentit Rexhep Mejdani, Denion Meidani po bën pushime në Ibiza dhe Saint Tropez.

Djali i Presidentit të Republikës aktual, Ersi Nishani, është kthyer në Shqipëri, pasi ka lënë Vjenën, vendin ku dhe studion. E ndonëse babai i tij, Bujar Nishani së bashku me familjen presidenciale nuk pushuan në rezidencën në Dhërmi, Ersi e ka shijuar bukurinë e një prej destinacioneve më të frekuentuara nga të rinjtë dhe ka vizituar Karaburunin, raporton suplementi Bluetooth.

Franko Naço, djali i ministrit të drejtësisë, Nasip Naço, dallohet së bashku me një shok të tijin mbi një jaht, edhe pse jahti është shumë larg të qenit në det. Argita Berisha, vajza e ish­-kryeministrit Berisha është fotografuar në ishujt e Greqisë.

Edhe ‘supermbesa’, në rrjetet sociale ka postuar shpesh video, apo edhe foto nga pushimet që po kalon me familjen e saj. Nuk dihet nëse në këto pushime me ta është edhe Shkëlzeni, pasi në këtë familje është traditë tashmë që pushimet t’i bëjnë bashkërisht.

 

de

 

fra

ers

argita

August 8, 2015 20:17
Komento

14 Komente

 1. Euro Maloku August 8, 20:34

  Sa na gëzuat me keto habere !!!

  Reply to this comment
 2. ne emer te Migjenit te Math August 8, 20:39

  Po djali i Edushkes te rilindjes ku po pushon more liliputet e shtypit

  Reply to this comment
 3. perkthyesi August 8, 21:01

  Viktor Hygo i madh ka thene se cdo pasuri perben krim, perderisa ka ne bote qofte dhe nje njeri te varfer!

  Reply to this comment
 4. çimka August 8, 21:15

  Rrofshi qe na informuat se na plasi dhe nuk na zinte gjumi. Tani edhe pa ngrene qe jemi do fleme rehat. Te jene mire ata klyshat e politikaneve se do te jene deputeta dhe ministra pas 4 vjeteve.

  Reply to this comment
 5. ganiu August 8, 21:16

  Jaht?

  Reply to this comment
 6. informatori August 8, 21:24

  E nxorre perseri thumbin e helmuar , ti qe flet ne emer te Qoftelargut . Mos e ofendo emrin e poetit tone te madh Migjenit , shkruaj p.sh. ne emer te Saliut , ose Bashes , ose Halimit , ose Bumçit , Zhozit , siç e shef ke plot variante kriminelesh e hajdutesh .

  Reply to this comment
 7. redon August 8, 21:51

  Per Denionin ka menduar baba,ish Presidenti Rexhep Mejdani, i cili i beri peshqesh Gezim Kalase pronat e sindikatave, ne vendet me te bukura te Shqiperise.

  Reply to this comment
 8. filozof S.Katovica(ylli) August 8, 23:01

  Keto gjera i kane vendosur perendite ne Katovice.Ne nje pakice do jetojme parajsen tokesore 80-90 vjet -Ju shumica do jetoni parajsen ne Boten tjeter ne perjetesi!

  Reply to this comment
 9. Turru Koti August 9, 05:33

  Lajm qe s’ja vlen as me shpla bythen.Te thonin psh qe cuni i Mejdanit eshte dylber, per keta te tjeret nuk e dijme nese i bien sumes apo jo.Ky do ishte lajm jo dokrra koti.

  Reply to this comment
 10. METEH August 9, 06:21

  Nese keta i kan postuar vet fotot e yre-jane injorant dhe ofendojne popullin e varfer mbi 95 %,nese fotot jane bere nga medjat,keta jane dyfish idjot se tallen me te dy palet.Kur populli i sheh keto mostra aristokratesh ndjen neveri dhe fillon e shan me rrenje e dege…!

  Reply to this comment
 11. ledionano August 9, 07:15

  Ky djali mejdanit te dashurin e ka marr me vete…….

  Reply to this comment
 12. mullai August 9, 07:27

  O bastarde ,keta jane te tere te rene nga pushteti. Sot na duhet ku pushon Olsi , Gregu, Taulant Balla, Saimir Shullazi, Gysi, apo gjithe bastardet e tjere qe jane duke administruar pushtet. Harrova edhe gjysmen me te mire te kesaj maxhorance ,banden e cunave te Likes. Keta na thoni ku po pushojne? O te mbaruar.

  Reply to this comment
 13. Tani.deutschland August 9, 09:32

  Po shoke edhe Nexhmija ka vjedhur 10 kile kafe nga drejtoria e pritjes se turisteve dhe prandaj duhet te denohet me burg….

  Kush eshte vete budalla e ka me te lehte te luaje dhe rolin e budallait

  Me ket lajme bajate doni ti hidhni hi syve njerezeve

  Reply to this comment
 14. Agim Cani August 9, 13:31

  …beni qef , kelysh – zagare , te qeneve hajdut…ne s’jemi popull jemi mut…qe nuk u varem neper peme…o kelyshe te qenereve…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim