Kudo ku ekziston interesi dhe pushteti për të bërë gabimin, gabimi në përgjithësi do të bëhet

James Madison Burrë shteti (1751-1836) July 24, 2015 17:01

Kudo ku ekziston interesi dhe pushteti për të bërë gabimin, gabimi në përgjithësi do të bëhet

James Madison Burrë shteti (1751-1836) July 24, 2015 17:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin