“Kudo ku vete, çadrën me vete”, mos u gënjeni nga dielli

May 11, 2018 09:48

“Kudo ku vete, çadrën me vete”, mos u gënjeni nga dielli

 

Moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit, por vranësira të shpeshta dhe shira të dobët do të ketë juglindja.

Pas mesditës sërish vranësirat fuqizohen duke sjellë shira të përkohshëm në perëndim por rrebeshe të shkurtër në zonat lindore ndërsa bregdeti jugperëndimor vijon pa shira, thotë Meteoalb.

Temperaturat nuk kanë ndryshuar mëngjesin e të premtes por rritje të lehtë sjell mesdita duke shënuar 27°C; nesër mbeten konstante temperaturat në Veri por rritje të lehtë sjell mëngjesi dhe mesdita në Qendër – Jug.

l.h/ dita

May 11, 2018 09:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*