Kjo datë e shtatorit do ketë probleme me fluturimet drejt Italisë

September 3, 2019 12:29

Kjo datë e shtatorit do ketë probleme me fluturimet drejt Italisë

Të gjithë pasagjerët që kanë në plan të udhëtojnë përmes Rinasit drejt Italisë dhe anasjelltas duhet te bëjnë kujdes më datën 6 shtator.

Autoriteti i Aviacionit Civil Shqiptar përmes një njoftimi u bën apel gjithë pasagjerëve që do të udhëtojnë në datën 6 Shtator 2019 nga Tirana drejt Italisë dhe anasjelltas, se për shkak të një grevë që pritet të jetë 24 orëshe, do të ketë anulime dhe vonesa të fluturimeve.

NJOFTIMI

Autoriteti i Aviacionit Civil Shqiptar, i bën apel gjithë pasagjerëve që do të udhëtojnë në datën 6 Shtator 2019 nga Tirana drejt Italisë dhe anasjelltas, se për shkak të një grevë që pritet të jetë 24 orëshe, do të ketë anullime dhe vonesa të fluturimeve.

Vonesat dhe anulllimet vijnë si pasojë e një greve të përgjithshme të transportit kombëtar në Itali.

Për të shmangur pritjet e gjata, këshillojmë të gjithë personat që kanë parashikuar të udhëtojnë nga dhe drejt Italisë në datën 6 Shtator të kontrollojnë dhe të komunikojmë me kompanitë ku kanë rezervuar biletat e udhëtimit për tu njohur nësë afektohet fluturimi juaj.

o.j/dita

September 3, 2019 12:29
Komento

3 Komente

 1. anticensurë25642654 September 3, 18:11

  “afektohet fluturimi juaj.”
  afektohet????

  Reply to this comment
 2. siringa September 3, 19:38

  AFEKTOHET????

  Reply to this comment
 3. Aty September 4, 00:10

  MOS doni te thonit fekondohet fluturimi,bahhhhhhhhh,kush e di le na shpjegoj.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim