Kujdes nga ky ekspert, ai vjedh 2 telefona brenda 15 minutash

May 28, 2016 17:38

Kujdes nga ky ekspert, ai vjedh 2 telefona brenda 15 minutash

Siç duket në video, djali me kapele bën sikur po shikon celularët dhe përfiton duke marrë celularët, njërin prej të cilëve e fut në xhepin prapa të xhinseve, ndërsa tjetrin e fsheh nën krah.

Ngjarja ka ndodhur në një dyqan përballë “Postës Shqiptare” në Tiranë para 1 viti e gjysmë.

 

May 28, 2016 17:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?