Kujdes nga ky nënkryetar bashkie, ka oferta tunduese

April 28, 2016 10:03

Kujdes nga ky nënkryetar bashkie, ka oferta tunduese

Në ditët e sotme duhet të keni kujdes nga çdo gjë, sidomos kur të vijnë mesazhe në Facebook nga një i panjohur. Pasi nënkryetari u përpoq të sfidonte Ylli Pangon, kjo vajzë dërgoi këto foto në redaksinë tonë.

Personi enigmatik e ka provokuar duke i dërguar foto makinash dhe lekësh për ta joshur. Vajza në fjalë shkruan që nuk e kuptoi çfarë donte të thoshte me këtë. Ai përgjigjet: “Jam një biznesmen, aktualisht jam nënkryetar i një bashkie në veri. Doja të njiheshim.”

11-tilerrr

April 28, 2016 10:03
Komento

2 Komente

  1. kujtesa April 28, 12:47

    Qe eshte nga “veriu” duket,por qe eshte edhe budalla,kjo nuk do mend ne koke!

    Reply to this comment
  2. l ri April 28, 21:07

    Përse nuk e jepni emrin e këtij preshin punë për gjysmë o Gazetar,,,,?Për mua nuk vlen të diskutoj,përderisa ju nuk guxoni apo nuk doni të hapeni.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*