“Kujdes se ta merr tjetra bukën nga goja”

March 31, 2018 17:18

“Kujdes se ta merr tjetra bukën nga goja”

Një ngjarje gati e pabesueshme ka ndodhur në Venecia.

Një pulëbardhë i ka rrëmbyer nga dora sanduiçin një turisteje.

Turistja amerikane, e cila po shijonte ushqimin e ulur në stolat e sheshit San Marco, “u sulmua” nga shpendi i bardhë.

Me sqepin e saj të madh, pulëbardha i mori sanduiçin nga dora gruas pa e prekur fare atë, pastaj u arratis.

Eh, uria çfarë nuk bën!  Vjen tjetra fluturimthi, ta merr bukën nga goja dhe nuk ke se si mbrohesh, të mbetet vetëm ta shohësh teksa zhduket drejt qiellit me ushqimin tënd…

Momenti është fotografuar dhe pamjet janë spektakolare. e.r/dita

March 31, 2018 17:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*