Kukës, sekuestrohen 3 kg kanabis; arrestohen 5 persona

March 7, 2016 08:08

Kukës, sekuestrohen 3 kg kanabis; arrestohen 5 persona

Policia e Kukësit ka njoftuar finalizimin me sukses të operacionit “Hijet e natës“, duke sekuestruar 3 kilogramë kanabis dhe duke arrestuar 5 persona.

Në pranga janë vënë 19-vjeçari Shkumbin Muslikaj, 18-vjeçari Hasan Jupa, 20-vjeçari Alban Shuti, 17-vjeçari me iniciale R.J. dhe 34-vjeçari Imerli Muslika.

Arrestimi i  këtyre shtetasve  u bë pasi gjatë kontrollit  të ushtruar në mjetin tip Toyota, me targa AA 786 CD, në afërsi të spitalit Kukës,  iu gjetën dhe iu sekustruan rreth 3 kg lëndë narkotike e futur në një valixhe, të cilën po tentonin ta shisnin.

March 7, 2016 08:08
Komento

1 Koment

  1. luli March 7, 13:43

    na dolen edhe HASJANET MAFIOZA HHAAHHAAHAH

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*