Kukës, vritet me thikë në fyt 52-vjeçari

September 11, 2014 20:45

Kukës, vritet me thikë në fyt 52-vjeçari

Një 52 vjeçar është vrarë më thikë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 20:00 në fshatin Bicaj të Kukësit, raporton Ora News.

Sipas burimeve të policisë, viktima është Rakip Bilali, i cili është vrarë me thikë në fyt.

52-vjeçari ka ndërruar jetë duke u transportuar për në spital.

Ndërkohë nuk dihen autorët e këtij krimi të rëndë.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve dhe më pas zbardhjen e ngjarjes.

September 11, 2014 20:45
Komento

2 Komente

  1. toni September 11, 21:58

    o tahir kurva….

    Reply to this comment
  2. kubani September 11, 23:22

    Demokracia eshte kuptuar jangllesh nga pellazget ,veloja e ka pasur gabim dhe duhet te ndeshkohet.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim