Kukësi humb në fushë, Debreceni në mikpritje

July 12, 2019 00:00

Kukësi humb në fushë, Debreceni në mikpritje

Ndeshja kundër Debrecenit të Hungarisë këtë të enjte do të mbetet një kujtim i hidhur për skuadrën e futbollit të Kukësin.

Jo vetëm sepse Kukësi humbi thellë me rezultatin 3-0, por edhe për mikëpritjen e munguar nga një grup tifozësh të Debrecenit.

Gjatë ndeshjes së nivelit të parë për Ligën Europiane UEFA pati thirrje të përsëritura në kor nga një grup tifozësh vendas, të cilët thanë: “vritini shqiptarët”.

Kjo është kuptuar edhe nga pjesëtarët e stafit të Kukësit, të cilët kanë vënë në dijeni më pas edhe zyrtarë të UEFA-s.

e.ll./dita

July 12, 2019 00:00
Komento

3 Komente

 1. Lili July 12, 08:12

  Normal,do humbin cdo gje mbasi e filluan me bekimin e Rames i cili sjell ters!

  Reply to this comment
 2. Shqiptari July 12, 12:23

  Dhe ju drejtusit e kuksit e kishit len lojen , ishit rreshtu perball atyne kurvave tifozeve , dhe te ter i kishit nxier gishtin e mesit e kishit hyr ne dhomat e xhveshjes

  Reply to this comment
 3. Shqiptari July 12, 12:24

  Dhe ju drejtusit e kuksit e kishit len lojen , ishit rreshtu perball atyne kurvave tifozeve , dhe te ter i kishit nxier gishtin e mesit e kishit hyr ne dhomat e xhveshjes , edhe po tju denonte fifa ne tifozet e gjith kombit do ja u jepnim leket.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim