Kukësi pushtohet nga mjegulla, vështirësi kalimi

December 25, 2017 09:56

Kukësi pushtohet nga mjegulla, vështirësi kalimi

Qarku i Kukësit është ‘zgjuar’ këtë mëngjes Krishtlindjeje nën pushtetin e mjegullës.

Mjegulla e dendur është e pranishme në zonat malore, në qytet dhe nëpër rrugë.

Gjendja paraqitet e vështirë në qytetin verilindor, ku mjegulla kufizon ndjeshëm shikueshmërinë e qytetarëve dhe lëvizjen e automjeteve.

Deri më tani nuk raportohet për probleme, ndërsa sa i përket kushteve të motit situata paraqitet normale.

December 25, 2017 09:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*