Romana përshtat ngjyrat e fustanit me partitë politike…

May 11, 2016 18:36

Romana përshtat ngjyrat e fustanit me partitë politike…

Ambasadorja Vlahutin ka qenë në qendër të vëmendjes këto kohë lidhur me vendimin për të marrë pjesë në mbledhjet e grupeve parlamentare të partive kryesore.

Disa e kanë cilësuar atë si “shkelje të vijës së kuqe” së diplomatëve, ndërsa të tjerët i janë bindur krerëve të partive.

Por shumëkush ka vënë se ambasadorja Vlahutin kur shkon tek PS vishet me të kuqe, tek PD me blu dhe kur është tek mjediset neutrale, zgjedh ngjyrë të bardhë.

 

PS SHERATON VLAHUTIN

May 11, 2016 18:36
Komento

1 Koment

  1. Pilo Pela May 12, 13:46

    Fustanet i ndërron po flokët i mban përherë të kuq ama!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*