Kur fotografohen sportistët që lëvizin me shpejtësinë e erës…ky është rezultati!

February 16, 2018 22:31

Kur fotografohen sportistët që lëvizin me shpejtësinë e erës…ky është rezultati!

Nëse mendonit se fotografia është një mënyrë fantastike për të krijuar kujtime,do ndërroni mendim pas këtyre fotove.

Gjithnjë kam menduar që kam shoqe të paafta për të më realizuar një foto të saktë , ku unë nuk jam në lëvizje,duke më shkuar sytë në drejtime të ndryshme e gjëra të ngjashme.

Por këto shkrepje nga fotografë profesionistë,të këtyre sportistëve në punë e sipër,janë thjesht të jashtëzakonshme.

Por përtej të qeshurave të cilat do t’ju kenë shtrirë sa gjatë gjerë tani,duhet vlerësuar edhe mundi i këtyre njerëzve që duket qartë se lënë zemrën dhe shpirtin në performancë.

Ice Skating

Diving

a.k/dita

 

 

February 16, 2018 22:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*