Kur malli është falas

February 9, 2013 16:59

Kur malli është falas

Qytetarë grekë tek përpiqen të marrin fruta dhe perime gjatë një proteste të fermerëve kundër kostove të larta të prodhimit. Fermerët i shpërndanë falas prodhimet e tyre, si një mënyrë për të protestuar ndaj politikave të Ministrisë së Agrikulturës në Athinë

 

February 9, 2013 16:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?