Kur mendja nuk është e arsimuar, sytë dhe veshët e njeriut janë dëshmitarë të këqinj.

Herakliti - Filozof (540-480 p.e.s) October 6, 2013 12:32

Kur mendja nuk është e arsimuar, sytë dhe veshët e njeriut janë dëshmitarë të këqinj.

Herakliti - Filozof (540-480 p.e.s) October 6, 2013 12:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*