Kur mizat nuk të lënë rehat

January 25, 2013 17:04

Kur mizat nuk të lënë rehat

Një mizë sfidon të ftohtin dhe vetë njeriun më të fuqishëm të botës, Barak Obama, duke u ulur mbi ballin e tij gjatë një fjalimi në Shtëpinë e Bardhë

 

January 25, 2013 17:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim