Kur natyra të dhuron një dasmë spektakolare (FOTO)

January 26, 2018 14:20

Kur natyra të dhuron një dasmë spektakolare (FOTO)

Çdokush dëshiron që të ketë dasmën dhe klipin perfekt, duke realizuar foto nga vende të mrekullueshme, apo të kenë në sfond diçka tepër të rrallë.

Por një çift në Filipine ka rezultuar të ketë shumë fat, pasi në ditën që ata kishin planifikuar edhe dasmën ka pasur shpërthim të vullkanit Mayon.

E kjo mundësi e rrallë nuk duhej humbur, sepse një fenomen i tillë natyror nuk përsëritet shpesh.

Ndonëse shumica e njerëzve do të ishte larguar me shpejtësi nga frika, falë distancën së sigurt, çifti Arlo Dela Cruz dhe Maica Nicerio-Dela Cruzka vendosën që ta shfrytëzojë këtë mundësi.

Fotot e tyre kanë bërë xhiron e internetit në fare pak kohë.

January 26, 2018 14:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*