Kur një puthje të ndryshon jetën

Redaksia Online February 8, 2013 06:52

Kur një puthje të ndryshon jetën

Duket se puthja me modelen e njohur për një reklamë po i jep drejtim tjetër jetës së Jesse Heiman.

Mashkulli në fjalë, së bashku me modelen e njohur izraelite, Bar Rafaeli, u shfaqën disa ditë më parë në reklamën e “Soper Boël” me titull “Çifti i përsosur”, duke u puthur, një akt ky që sipas ideatorëve simbolizonte bashkimin e të bukurës me inteligjencën.

Tashmë Jesse Heiman-it i është ofruar një rol në një film pornografik. Kompania amerikane e filmave me drita të kuqe, “Assence Films”, thotë se e kërkon pjesëmarrjen e tij në një film të tillë, pasi do t’i paraqesë publikut një mashkull normal. Jesse i është ofruar mundësia e zgjedhjes së partneresh dhe një shumë e madhe parash.

Nuk dihet nëse Jesse do ta pranojë rolin, por mesa duket oferta do të ndiqet edhe nga të tjera propozime që mund t’i sjellin fitim.

Redaksia Online February 8, 2013 06:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*