Kur Nora merr në shenjë

September 15, 2014 20:05

Kur Nora merr në shenjë

Ka trup të bukur dhe të tonifikuar dhe këtë Nora nuk lë rast pa e treguar.

Ndodhet më pushime në Turqi dhe herë pas here ndan me fansat e saj kënaqësinë e muajit të mjaltit.

Veshur vetëm me bikini dhe me armën në dorë, Nora tregon aftësinë e saj në qitje ku duket se ia ka vënë mirë syrin objektivit para se të godasë.

September 15, 2014 20:05
Komento

8 Komente

 1. Miku September 15, 20:29

  Turkesha Istrefi i con nje mesazh te koduar burrit te saj.. A te qellon pushka or taj???

  Reply to this comment
 2. mir September 15, 22:10

  kujdes se e mbush shejtani………….

  Reply to this comment
 3. todi September 16, 08:46

  Muslimane shume e mire

  Reply to this comment
 4. Mark uk September 16, 13:39

  Me sa duket ja paska mesuar pjest.Rrahman pse e ke ndyshuar emrin e ba Rajmond.Sigurisht ke punuar ne GREQI.

  Reply to this comment
 5. Çarls DARVIN September 16, 18:23

  kUJDES NE SHENJE, SE PO TE KTHEHET MBRAPSHT NGA ZBRAPSJA,( SE S’KE BERE AS ZBOR), E MUND TE GODASE PLUMBI NE NDONJE VEND DELIKAT!

  Reply to this comment
 6. musolini September 16, 18:35

  me ta kput at hajdarin hahahahahaha

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*