Kur policët ndalojnë në semafor…

November 21, 2014 21:39

Kur policët ndalojnë në semafor…

Policët e rrugores kanë dhënë vetë shembullin për respektimin e sinjalistikës rrugore.

Paraditen e sotme, ata janë ndaluar para Kryesisë së Kuvendit derisa semafori I vendosur në kryqëzim të bëhej jeshil.

Pritja e tyre ka ngjallur jo pak habinë e kalimtarëve, të cilët janë mësuar që makinat dhe motorët e policisë të kalojnë me të kuqe, edhe kur nuk kanë emergjencë.

November 21, 2014 21:39
Komento

2 Komente

 1. Kafsha November 22, 01:29

  Uau polici po respekton rregullat e policise!

  Guinnes record

  Reply to this comment
 2. Dhis is e mirakell of fridoms November 22, 01:33

  …..dhe i thane fotografit (polic) ti na fotografo ne semafor ne pozicionin e pershtatshem dhe do keshe dieta…..historia vazhdon

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*