Kur Rita Ora ishte një adoleshente e bukur brune

October 29, 2015 22:39

Kur Rita Ora ishte një adoleshente e bukur brune

Ajo po shijon një ngjitje meteorike drejt famës, duke e përforcuar statusin e saj prej ylli edhe me rolin si pjesë e jurisë së ‘X Factor’ në Britaninë e Madhe këtë vit.

Dhe duket se këngëtarja e lindur në Kosovë, Rita Ora ka qenë gjithmonë e destinuar për t’u bërë një yll, e mbushur me vetëbesim dhe talent që në moshë të vogël.

24-vjeçarja ka nxjerrë sot librin e parë biografik, ku rrëfen jetën e vështirë pasi prindërit e saj u larguar nga Kosova kur ajo ishte 1 vjeçe dhe e motra 3 vjeçe.

Në libër mund të shihen edhe foto të Ritës fëmijë dhe adoleshente, ku bie në sy bukuria natyrale e këngëtares dhe veçanërisht buzëqeshja që e ruan të njëjtë edhe sot.

rita2

rita3

rita4

rita 5

October 29, 2015 22:39
Komento

4 Komente

 1. Maverick October 30, 06:27

  Ngjitje meteorike??!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 2. Francezi October 30, 07:52

  Talent e vetmja fjale qe mund te themi. Krenohemi vertete me te.

  Reply to this comment
 3. gorezi October 30, 12:12

  Kujt ja merte mendja qe nuk do linte zezak ,pa prishur kjo..

  Reply to this comment
 4. mirel October 30, 15:04

  Artiste eshte, me kete fytyre mund ta ngjisi Hollivudin, vec te ruaje naturalitetin

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?