“Kurbani”, tani në libraritë italiane

April 19, 2018 09:55

“Kurbani”, tani në libraritë italiane

Në libraritë italiane duket se do të gjendet edhe libri “Kurban” i kryeministrit Edi Rama.

Këtë lajm e ka dhënë vet kryeministri përmes një postimi në Facebook.

Teksa poston fotografinë në të cilën paraqitet libri i tij, kreu i qeverisë i uroi shqiptarëve një ditë të mbarë.

“MIRËMËNGJES dhe me librin e sapodalë në libraritë italiane ju uroj një ditë të mbarë 

s.a/dita

April 19, 2018 09:55
Komento

3 Komente

 1. Populli shqiptar Kuban i Politikaneve ! April 19, 10:34

  Kurban I shqiptareve ne keto 27 vjet qe kane votuar dhe prap votojne te jene kurban I politikaneve ! Kurban me taksa, kurban,per te mbijetuar. Edi Rama ky eshte nje lajm pozitiv per veten tuaj ju ben nder vetem juve ! Atij pensionisti qe merr 100 dollar ne muaj, nuk I intereson hic Kurban libri !

  Reply to this comment
 2. Zaranika April 19, 10:40

  Vellimi i Pare i veprave te shokut Edvin. Tani proletaret e mbare botes do kene ne dispozicion mesimet shume te vlefshme te shokut E. Lavdi PpsH

  Reply to this comment
 3. tironc i vjeter April 19, 12:58

  IKU ITALIA PER LESH…..SA TE LEXOJ KURBANIN, CA NA BONE MER CUN TIRONE.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*