18 vjeçarja, kandidate për deputete, eksperiencë të vetme ka “call-center”

June 19, 2017 10:28

18 vjeçarja, kandidate për deputete, eksperiencë të vetme ka “call-center”

Çudirat me listat nuk kanë fund. E rradhës është nga Partia Republikane që ka vendosur në listën e Dibrës, të parë, 18 vjeçaren Arjola Elezi.

Ajo ka lindur në Këlcyrë, në vitin 1999, ka përfunduar gjimnazin dhe eksperiencë të vetme pune ka “call center”.

Nga “call-center” në Kuvendin e Shqipërisë është një kapërcim i jashtëzakonshëm. Megjithatë mbetet të presim se ç’do vendosë sovrani në 25 qershor.

June 19, 2017 10:28
Komento

8 Komente

 1. anticensurë25642654 June 19, 10:48

  “Nga “call-center” në Kuvendin e Shqipërisë është një kapërcim i jashtëzakonshëm. Megjithatë mbetet të presim se ç’do vendosë sovrani në 25 qershor.”
  ku e shihni këtë “kapërcim i jashtëzakonshëm”??
  mos vallë saliu dhe rama kanë bërë më shumë se ajo në call-center??mos vallë braçja dhe balla kanë bërë më shumë??apo gjithë të tjerët që nuk kanë folur fare??dhe ajo ka të drejtë të paguhet duke bërë pushime 4 vjeçare!!kështu motra e re e kuvëndit nuk do të flasë 4 vjet rresht!!18 vjeçe,ka mbaruar të mesmen dhe ka punuar në call-center??sa kohë?
  ska rëndësi!!e rëndësishme është të sjellë në kuvënd rininë e saj!!pastërtinë e fjalës së saj!!sa më pak të flasë aq më shumë do të pastrohet nga ndyrësia kuvëndi!!në fund të fundit ka githnjë një mesatare!!

  Reply to this comment
 2. imas June 19, 10:48

  Partia Republikane nuk ka shans per te fituar asnje deputet ne Shqiperi, pale pastaj ne Diber as qe behet fjale.

  Reply to this comment
 3. Beni June 19, 10:52

  O Zot, kjo nuk di as te shkruaje, shikojeni si kembet e pules..

  Reply to this comment
 4. Besniku June 19, 10:58

  Gjithsesi eshte per te vene duart ne koke e eshte turp.
  Ku e kemi lene vehten ne shqiptaret, te na tallin keta politikane

  Reply to this comment
 5. Der Spiegel June 19, 11:57

  Mediu eshte nje njeri pa moral, pa karakter.

  Mbretin Shqiptar Pirron

  e ka vrare nje grua plak. me nje gur ne kok.

  Arsyja ishte

  sepse djali i saj ishte vrare ne lufte te pa drejte.

  Sot eshte cudia.

  Jane mbaruar Guret

  ose nenat e te vrareve te Gerdecit

  harruan kriminel Mediun.

  Reply to this comment
 6. Envision June 19, 12:44

  Ka dhe eksperince nate goca.

  Reply to this comment
 7. sopiqoti June 19, 14:40

  SE MOS KA MEND NE KOKE ME SHUME Fatmir Mediu nga 18-te vjecarja Ariola Elezi ? Kryetar i nje partie te nderuar qe vihet ne listen e nje partie tjeter (!!!!.) pika mu ne koke.

  Reply to this comment
 8. gjermani i fundit June 19, 14:58

  Mediu per vete ka master dhe honoris causa ne eksplozive nga universiteti i Gerdecit.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim